Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

10 milyar indirmeye ulaşan ilk Android uygulaması!

Android ve iOS savaşının hala kullanıcılar bazında sürdüğünü söylemek mümkün. Bazı iPhone kullanıcıları, Android tarafına asla geçmeyeceğini söylerken benzer sözler Android kullanıcıları için de geçerli olabiliyor. Yine de dünya geneline bakıldığında yüzlerce markadan telefonun işletim sistemi olduğu için Android’in daha çok kullanıldığını görüyoruz. Bunların yanında en çok indirilen Android uygulaması, 10 milyar indirmeye ulaştı. Peki, bu uygulama hangisi?

iOS ve Android kullanıcılarına Google sürprizi!

En çok indirilen Android uygulaması belli oldu

Android telefonlara otomatik olarak gelen Google Play Store, milyonlarca uygulamaya ev sahipliği yapıyor. Bazı uygulamalar çok popülerken, bazıları istenilen rakamlara ulaşamadan mağazaya veda edebiliyor. Yine de en popüler uygulamaları da geçerek birincilik koltuğuna 10 milyar indirme ile oturan Google Play Hizmetleri, artık en çok indirilen Android uygulamaları arasında yer alıyor.

en cok indirilen Android uygulamasi-00

2012’den bu yana yeni sürümleriyle kullanıcıyla buluşan hizmet, milyonlarca Google uygulamasını da bünyesinde barındırıyor. Play hizmetleri, tüm platformlardaki indirilen uygulamalar listesinde liderliğe geçti.

Google Play Hizmetleri yaklaşık 3 yıl önce 5 milyar Android telefondaydı. O zamanlar çok daha kısıtlı olan Android kullanıcısının yıllar içinde sayısını artırmasıyla birlikte hizmet kalitesinin arttığını buna bağlı olarak 10 milyar indirmeyi geçtiğini görüyoruz.

The post 10 milyar indirmeye ulaşan ilk Android uygulaması! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
10 milyar indirmeye ulaşan ilk Android uygulaması!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »