Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

105 TL’lik Steam oyunu ücretsiz oldu!

Bir oyun ücretsiz oldu denildiğinde genelde akıllara oyunculara sunduğu fırsatlar ile Humble Bundle gelse de, Steam’de sürprizler ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Company of Heroes 2 ile bunlara bir yenisi daha eklendi.

Steam üzerinde 19.99 dolara satılmakta olan gerçek zamanlı strateji oyunu, 25 Haziran 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştü. Bu kapsamda beşinci yıla özel olarak oyun ücretsiz hale getirilirken, DLC paketlerinde yüzde 75 indirim yapıldı.

Company of Heroes 2, Steam üzerinde ücretsiz oldu!

2006’da çıkan Company of Heroes’in devamı olan oyun, ilk oyunda olduğu gibi ikinci dünya savaşının Rusya tarafında geçiyor. Company of Heroes 2’yi, Relic Entertainment geliştirirken, Windows için Sega tarafından yayınlandı.

Oyuna ait olan DLC paketlerine sahip olabilmek için 9,50 TL ödemek gerekiyor. Tüm DLC’ler satın alınmak istendiğinde 28,5 TL gibi bir rakam ile karşılaşılıyor.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak istiyorsanız, buradan oyun sayfasına ulaşabilirsiniz. Daha sonra sayfanın aşağısında yer alan ” Oyunu Yükle ” seçeneğinden oyunu kütüphanenize rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

The post 105 TL’lik Steam oyunu ücretsiz oldu! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
105 TL’lik Steam oyunu ücretsiz oldu!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »