Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

20.000 mAh'lik Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro tanıtıldı!

7’den 70’e herkesin ortak derdi olan şarj sorununu Xiaomi, 45W hızlı şarj destekli ve 20.000mAh büyüklüğündeki Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro ile sonlandırmak istiyor. İşte, karşınızda 20.000 mAh’lik Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro özellikleri ve fiyatı!

Xiaomi katlanabilir telefon çalışırken görüntülendi!

20.000mAh’lik Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro özellikleri ve fiyatı!

Günümüzde mobil cihazlarımızın yetersiz pil ömrü sunuyor olması başlıca sorunlarımızdan. En çok ihtiyacımız olduğu anda pili tükenebilen akıllı telefon ve tabletler için hayat kurtaran çözüm ise şüphesiz powerbank yani mobil şarj aletleri.

Söz konusu şarj sorununu nitekim ortadan kaldırmayı hedefleyen Xiaomi, bugün 20.000mAh boyutundaki devasa powerbank modelini tanıttı. 45W hızlı şarj desteği sunan Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro özellikleri ve fiyatıyla kendi sınıfındaki ürünler arasında dikkat çekmeyi başarıyor.

Söz konusu Mi Powerbank 3 Pro‘ya şöyle bir göz gezdirdiğimiz de ise bizleri bir adet USB-C ve iki adet USB-Type-A bağlantı noktaları karşılıyor.

Bir önceki nesil Mi Powerbank 2 Pro‘ya kıyasla batarya kapasitesini iki katına çıkartarak 20.000mAh boyutundaki bir batarya ile karşımıza çıkan yeni nesil powerbank ile Xiaomi oldukça iddialı geliyor.

Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro özellikleri ve fiyatı

Paylaşılan resmi verilere göre, yeni nesil Mi Powerbank 3 Pro’da yer alan USB Type C’nin 15V/3A yani 45W güç çıkışını sağladığını görmekteyiz. Bunun haricinde ise USB Type-A hakkında paylaşılan verilere baktığımızda ise bizleri sırasıyla, 5V/2.4A, 9V/2A ve 12V/1.5A güç çıkışı değerleri karşılıyor. Yani, UBS Tybe-A girişlerinin maksimum olarak 18W‘a kadar çıkış sağlayabiliyor.

Tüm bunları geride bırakacak olursak, Xiaomi tarafından aktarılan diğer bilgilerde ise, söz konusu Powerbank 3 Pro’nun 20.000mAh boyutundaki bataryasının 45W hızlı şarj cihazı ile toplamda 4.5 saate şarj olabildiği de özellikle belirtiliyor.

Xiaomi Mi 9 özellikleri ve fiyatı sızdırıldı!

Ayrıca Xiaomi Powerbank 3 Pro‘nun 10W değerindeki bir şarj cihazı ile şarj edildiğinde ise ortalama olarak 11 saate şarj olduğu da yetkililer tarafından belirtilen önemli detaylar arasında yer alıyor.

Yeni Mi Powerbank 3 Pro’nun geniş kapasitesi sayesinde, gün boyunca ortalama bir telefonu 5-6 kez, tablet modellerini ise 1 kez rahatlıkla şarj edebileceğinizi de özellikle belirtelim.

Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro özellikleri ve fiyatı

Xiaomi Mi Powerbank Pro 3 fiyatı ve çıkış tarihi!

Tüm bu detayları geride bırakıp, gelelim yeni nesil Powerbank 3 Pro’nun fiyatına. Xiaomi yetkilileri tarafınca açıklanan resmi bilgiler doğrultusunda söz konusu powerbank modelinin, 11 Ocak 2019 tarihinden itibaren 29 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulacağı da belirtildi.

Peki, siz tanıtılan yeni powerbank modelini nasıl buldunuz? Xiaomi’nin yeni powerbank modeli ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz.

The post 20.000 mAh’lik Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro tanıtıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
20.000 mAh'lik Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro tanıtıldı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »