Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

2019 iPhone'ları yeni teknoloji trendine katılabilir!

2019 model iPhone‘ların, 2018 model iPhone’lardan çok fazla farkının olmayacağı, tahmin edilen görüşler arasında. Tasarımsal ve temel teknik detaylarda büyük oynamalar beklenmese de, bazı yeni iddialar bekleyenleri heyecanlandırabilir. Atherton Research‘tan Jean Baptiste Su’nun Forbes‘te yazdığı yazı, 2019 model iPhone’lar için bazı olası gelişmeleri aktarıyor!

iPhone satışları onlarca şirketi zor durumda bıraktı!

2019 model iPhone’lar Type-C ve ekran içi parmak izi sensörüyle gelebilir!

Su‘nun Forbes’te yazdığı yazı, gelişmelerin kısıtlı olmayacağı yönünde. Su’ya Son zamanlarda amiral segment akıllı telefonlarda yoğunlaşan ekran içinde parmak izi okuyucu, 2019 model iPhone’lar için de kullanılacak. Yayınlanan yazıda tek gelişmenin bu olmadığı, Type-C’li iPad modellerinin ardından, Type-C girişli iPhone modellerinin de geleceği iddia edildi.

2019 model iPhone'lar

Ayrıca çentik boyutlarında bir takım düzenlemeler de yapılacak. Bu düzenleme, çentiğin boyutunun küçültülmesine yönelik olacak. Type-C girişine sahip iPhone’lar, iPhone sahipleri için ucuz ve kolay aksesuarın yolunu açacaktır. Bununla birlikte parmak izi okuyucusu da, gerçek bir iddia olabilir. Geçtiğimiz aylarda Apple, Face ID ile Touch ID ikilisi içeren bir patent almıştı.

Apple vazgeçtiği özelliği tekrar kullanıma sunabilir!

Aynı cihazda birden fazla biyometrik doğrulama, cihazınızın güvenlik katmanlarını arttıracaktır. Aynı zamanda bir parmak izi okuyucusu, Face ID yüzünüzü tanımakta sorun yaşarsa alternatif bir doğrulama yöntemi de olabilir.

The post 2019 iPhone’ları yeni teknoloji trendine katılabilir! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
2019 iPhone'ları yeni teknoloji trendine katılabilir!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »