Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

2020 Mercedes-Benz CLA ezber bozmaya geliyor!

Yarın ki CES 2019 etkinliğinde resmiyet kazanacak olan 2020 Mercedes-Benz CLA tanıtım videosu ile yeniden gündemde! İşte, detaylar!

BOE katlanabilir ekran teknolojisi

2020 Mercedes-Benz CLA tanıtım videosu ile karşınızda!

Resmi tanıtımına sayılı saatler kalan ikinci nesil CLA için son tanıtım videosu yayınlandı.  Yarın tüm detayları ile birlikte gün yüzüne çıkartılacak olan 2020 Mercedes-Benz CLA oldukça iddialı geliyor.

Mercedes-Benz CLA Edition Teaser

Stay tuned! The new CLA will have its world premiere at CES in Las Vegas, January 8.

Mercedes-Benz paylaştı: 6 Ocak 2019 Pazar

Hemen yukarından izleyebileceğiniz tanıtım videosunda da görebileceğiniz üzere söz konusu CLA modelinin sadece 1 yıl boyunca üretilecek olan, Edition 1 olduğunu da özellikle belirtelim. Daha çok jantlarda ve ön tamponda turuncu detaylara yer verecek olan Mercedes, özel aracıyla şimdiden sürücüleri heyecanlandırmış durumda.

Henüz söz konusu yeni Mercedes Benz-CLA hakkında pek bir detay açıklanmadı. Ancak, son paylaşılan raporlara göre, söz konusu otomobilin A serisini sedan modelinin izinden gideceği tahmin ediliyor.

İşte, eşi benzeri olmayan Byton M-Byte SUV!

Bir önceki nesil CLA modellerinin boyutuna kıyasla, daha büyük olacağı tahmin edilen 2020 model CLA hakkında tüm bilinenlerin şimdilik bunlarla sınırlı olduğunu da belirmekte yarar var.

2020 Mercedes Benz CLA tanıtım videosu

Ancak şirkete yakın kaynaklarca aktarılan bilgiler doğrultusunda söz konusu yeni nesil araçta, yapay zeka destekli eğlence sistemi olan MBUX’a yer verileceği de özellikle belirtiliyor.

Çoğu özelliği ile A serisinin sedanı ile benzerlik gösterecek olan 2020 model CLA’da, 190 beygir gücünde çalışan 2.0 litrelik motor yer alacak. Bunun haricinde ise 300 beygirlik bir modeli de bulunacak olan yeni nesil otomobil, tabiri caizse ezber olmaya geliyor.

Son olarak ise yeni nesil otomobilin, yarın düzenlenecek olan CES 2019 etkinliğinde resmi olarak lanse edileceğini de tekrar hatırlatalım.

The post 2020 Mercedes-Benz CLA ezber bozmaya geliyor! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
2020 Mercedes-Benz CLA ezber bozmaya geliyor!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »