Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

21 TL'lik Steam oyunu tamamen ücretsiz oldu!

Humble Bundle oyuncuları sevindirmeye devam ediyor. Bugün ise oyunculara güzel bir sürpriz yapan Humble Bundle 21 TL’ye satılan Steam oyunu A Story About My Uncle’ı bugüne özel olarak ücretsiz hale getirdi. Elinizi çabuk tutun!

GTA 6 PlayStation 5 için mi geliştiriliyor?

21 TL’ye satılan Steam oyunu tamamen ücretsiz oldu!

9 İsveçli öğrencinin kurmuş olduğu Gone North Games tarafından geliştirilen A Story About My Uncle, Humble Bundle tarafından kısa süreliğine tamamen ücretsiz hale getirildi.

Oldukça farklı bir oyun yapısına sahip olan A Story About My Uncle ile birlikte oyunseverleri bambaşka bir eğlence bekliyor. Eğer, şu sıralar farklı bir oyun araşayışındaysanız, Humble Bundle’ın bu fırsatından yararlanabilirsiniz.

A Story About My Uncle ’a tamamen ücretsiz  sahip olmanız için yapmanız gerekenler ise, buradan mağaza sayfasına giderek, ‘‘ Get The Game” seçeneğine tıkladıktan sonra Humble Bundle hesabınıza giriş yapmak.

ücretsiz steam oyunu / ücretsiz oyun

Daha sonrasında oyunu ücretsiz olarak Humble Bundle kütüphanenize ekleyerek, mail adresinize gelen kodu oyun platforumu üzerinden etkinleştirme aşamasına geçebilirsiniz.

5000 dolarlık oyuncu koltuğu! (VİDEO)

Steam uygulamasını açıp mail adresinize gelen bu kodu, uygulamanın alt tarafında yer alan Oyun Ekle > Ürün Etkinleştir kısmından etkinleştirerek, 21 TL’lik oyuna tamamen ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Fakat, oyunun sadece 12 Ocak Cumartesi‘ye kadar tamamen ücretsiz hale getirildiğinin de özellikle belirtelim

The post 21 TL’lik Steam oyunu tamamen ücretsiz oldu! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
21 TL'lik Steam oyunu tamamen ücretsiz oldu!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »