Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Age of Empires 4 bu sonbaharda çıkıyor

Gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Age of Empires serisinin yeni oyunu Age of Empires 4 sonbaharda PC için çıkış yapacak. İlk Age of Empires (AoE) oyunun üzerinden 24 yıl geçmiş durumda. Seriye yeni katılacak AoE 4, dört yeni tarihsel senaryo ve 8 oynanabilir medeniyete sahip olacak.

Oddworld Soulstorm yeni güncelleme detayları

Age of Empires 4 hangi medeniyetleri barındırıyor ?

AoE 4, oyuncuları tarihi olayların ortasına bırakıyor. Göze çarpan tarihi olaylardan birisi de Norman senaryosu. Norman senaryosu, Anglo-Saksonların kralı Harold Godwinson ile Harold’ın tacına göz diken Fatih William arasındaki kavgayı konu alıyor. Norman senaryosu, 1066′daki Hastings Muharebesi de dahil olmak üzere senaryodaki savaş tarihi boyunca birçok muharebeye ev sahipliği yapıyor. Senaryo hem İngiltere hem de Fransa’da birkaç yıla yayılacak. Her senaryo uzun bir oynanış süresi sunuyor. Oyun çıktıktan sonra DLC olarak yeni senaryolar ve medeniyetler gelebilir.

Her medeniyetin oyun içerisinde kendine has mekanikleri bulunuyor. Örnek olarak şehir taşıma gösteriliyor. Moğollar koca bir şehri taşıyıp başka bir yere yerleştirebiliyor. AoE 4 içerisinde açıklanan medeniyetler arasında Çin, İngiliz, Delhi Sultanlığı ve Moğollar bulunuyor. Geliştirici Rellic‘in planladığı etkinlikte 8 medeniyetin tamamı gösterilecek. Age of Empires 4, 2021 sonbaharında Windows PC’ye çıkış yapacak. Oyun aynı zamanda Xbox Game Pass PC‘ye de gelecek.

The post Age of Empires 4 bu sonbaharda çıkıyor appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Age of Empires 4 bu sonbaharda çıkıyor

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »