Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

AirPods Pro kullanıcılarını üzen güncelleme!

Apple, AirPods serisi ile son dönemde kablosuz kulaklık satışlarında liderliği elde ederek adeta siparişlere yetişemez hale geldi. En gelişmiş model olan AirPods Pro ise geçtiğimiz ay yayınlanan bir yazılım güncellemesi ile gündemde!

AirPods Pro için 16 Aralık tarihinde yayınlayan güncelleme birkaç gün sonra geri çekildi. Geri çekilmeden önce güncellemeyi yükleyen kullanıcıların neredeyse tamamı gürültü engellemeden şikayetçi olmaya başladı.

Apple AirPods Pro kutusundan çıkıyor

AirPods Pro güncellemesi kullanıcıları üzdü

2C54 sürüm numaralı güncelleme kulaklığın ses doğruluğunu, özellikle bass konusunda oldukça iyileştiriyor. Ancak, AirPods Pro’yu öne çıkaran ve hatta doğrudan bir satın alma sebebi olan aktif gürültü engelleme özelliğinin performansını düşürüyor.

Apple AirPods Pro

Örneğin, AirPods Pro ile uçakta veya otobüste seyahat ederken aktif gürültü engelleme özelliği sayesinde dış dünya ile adeta bağlantınızı kesebiliyorsunuz. Ancak, bu güncellemeyi yükleyen kulaklık sahipleri özelliğin önceki kadar iyi çalışmadığını ve dışarıdaki gürültüyü duyduklarını rapor etmeye başladı.

Çeşitli platformlar tarafından yapılan testler kullanıcıların şikayetini doğruluyor. Şimdi gözler Apple’a çevrilmiş durumda, teknoloji devinin yayınlayacağı yeni bir yazılım güncellemesi ile sorunu ortadan kaldırması bekleniyor.

Ayarlar> Genel> Hakkında> AirPods Pro yolunu takip ederek kulaklığın yazılımını kontrol edebilirsiniz. Sürüm numarası 2B588 ise herhangi bir sorun yok.

The post AirPods Pro kullanıcılarını üzen güncelleme! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
AirPods Pro kullanıcılarını üzen güncelleme!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »