Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Android için en iyi müzik uygulamaları!

Yeni bir Haftanın Android Uygulamaları listesi ile karşınızdayız. Bu hafta ise, Android mobil işletim sistemi tabanlı cihazların uygulama mağazası Google Play Store’da yer alan en iyi müzik uygulamalarını siz değerli okurlarımız için  bir araya getirdik. İşte, Android için en iyi müzik uygulamaları!

iOS için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları!

2018 yılının en iyi Android uygulamaları!

Android için en iyi müzik uygulamaları!

ShiftDelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için 5 başarılı Android uygulamasını bir araya getiriyoruz. Bu hafta ise liste konumuzu, Android için en iyi müzik uygulamaları oluşturuyor.

Not: Haftanın Android Uygulamaları, hem ücretli hem de ücretsiz uygulamalardan derlenmektedir.

Pulsar Music Player 

Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı versiyonuna sahip olan Pulsar Music Player, birçok Android kullanıcısı tarafından sevilerek kullanılmaya devam ediyor.

Material tasarımı ve arayüzü ile oldukça dikkat çeken bir uygulama olan Pulsar Music Player sayesinde, en çok oynatılan, son oynatılan ve yeni eklenen parçalar ile rahatlıkla akıllı çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz versiyonuyla da oldukça başarılı işlere imza atan Pulsar Music Player uygulaması, hem kapladığı alanla hem de birçok medya türünü desteklemesi ile de ön plana çıkıyor.  Ayrıca bu uygulamadaki müzikleri bluetooth yardımı ile aracınıza bağlayıp da dinleyebilirsiniz.

:: Pulsar Music Player Android indir!

Android için en iyi müzik uygulamaları 2019

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »