Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Android Q bomba bir özellik ile geliyor!

Android Pie güncellemesinden sonra kullanıcılara sunulacak olan Android Q güncellemesi ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Gelen detaylar ile Android Q Karanlık Mod özelliğiyle birlikte geleceği ortaya çıktı. İşte detaylar!

WhatsApp Gold tehlikesi geri döndü!

Android Q Karanlık Mod özelliği ile geliyor!

Daha önceden yapılan sızıntıyla Google’ın Android 10 için özel bir karanlık mod üzerinde çalıştığı gün yüzüne çıkartılmıştı. Bugün ise bir Google çalışanı tarafından yapılan sızıntıyla Android Q Karanlık Mod özelliği tamamen doğrulandı diyebiliriz.

Hatırlarsanız söz konusu karanlık mod özelliğinin Android Pie güncellemesi ile kullanıcılara sunulacağı açıklanmıştı. Daha sonrasında ise bu özelliği erteleyen teknoloji devi, Google I/O 2019’da tanıtacağı Android 10 ile birlikte bu özelliği sunmaya hazırlanıyor.

Android Q karanlık mod

Bildiğiniz üzere Samsung, Android Pie tabanlı One UI arayüzü ile birlikte sistem genelinde  karanlık / gece temasına yer vermişti. Şimdi ise Google’da Android 10 için sistem genelinde benzer bir özelliği sunacak.

Söz konusu Google çalışanı ayrıca yapmış olduğu sızıntıyla, Android Q‘da sistem genelinde gece modu özelliğinin kullanıma sunulması için, tüm ön yüklü uygulamaların söz konusu temayı desteklemesi gerektiğini de belirtti.

Karanlık mod özelliği için Android’de bulunan tüm ön yüklü uygulamaları optimize edeceklerini belirten Google çalışanı, Mayıs 2019’a gece modu ile ilgili tüm çalışmaları bitireceklerini de müjdeledi.

Android Q karanlık mod

Henüz Android Q güncellemesinin ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgi paylaşılmadı. Ancak Google çalışanında yapmış olduğu açıklamaları göz önünde bulunduracak olursak, bu yılki Google I/O 2019 etkinliğinde büyük ihtimalle Android 10 güncellemesinin tanıtılacağını da tahmin etmekteyiz.

Peki, siz bu yeni Android 10 sürümünde neler görmek istiyorsunuz? Android 10 ile ilgili beklentilerinizi aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

The post Android Q bomba bir özellik ile geliyor! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Android Q bomba bir özellik ile geliyor!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »