Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

AnTuTu Aralık ayının en güçlü telefonlarını açıkladı

Mobil cihazların almış aldığı puanlardan daha çok, kullanıcılara sunmuş olduğu deneyimlerine bakıldığını günümüzde benchmark uygulamaları her ne kadar popülerliğini yitiriyor olsa da, halen aktif bir şekilde kullanılıyor. Bugün ise AnTuTu Aralık ayının en yüksek puan alan Android telefonlarını açıkladı. İşte karşınızda, Aralık ayının en iyi telefonları!

Galaxy S10 Plus boyutu diğer telefonlarla kıyaslandı!

İşte AnTuTu Aralık ayınının en iyi telefonları!

Her geçen gün rekabetin daha da kızıştığı akıllı telefon pazarında Çinli modellerin yükselişi de hız kesmeden devam ediyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz Kasım ayında açıklanan AnTuTu sonuçlarına göre, ilk üçte Kirin 980 işlemcisi ile güç alan Mate 20 modelleri yer alıyordu.

Fakat, AnTuTu Aralık ayının en iyi telefonları listesine şöyle bir göz attığımızda ise bizleri büyük bir sürpriz karşılıyor. Açıklanan listeye göre, Aralık ayının en iyi Android telefonu 320.464 puan ile Nubia Red Magic Mars seçilmiş durumda.

10 nm Snapdragon 845 işlemcisine rağmen, 7 nm Kirin 980 işlemcisini geride bırakan Nubia Red Magic Mars’ın söz konusu bu başarısının altından yatan en büyük neden ise 10 GB RAM‘ı ve başarılı bir şekilde yapılan optimizasyonu olarak gösteriliyor.

Listenin geri kalanına şöyle bir göz atacak olursak, listenin ikinci sırasında 309. 130 puan ile birlikte Huawei Mate 20 yer alıyor. Söz konusu telefonu ise yine Kirin 980 ile gücünü alan Honor V20 takip ediyor. Bunun haricinde ise, listenin dördüncü  sırasında  Mate 20 X modeli yer alırken listenin beşinci sırasında 302.872 puan ile Mate 20 Pro yer alıyor.

Yine aynı şekilde listenin altıncı sırasında ise Kirin 980 işlemcisi ile güç alan Huawei’nin bir başka telefonu olan Magic 2 bizleri karşılıyor.

Fakat, önümüzdeki aylarda 7 nm Snapdragon 855 işlemcisinden güç alan telefonların piyasaya sürülmesi ile birlikte söz konusu bu listede ciddi anlamda değişikliklerin olacağını da özellikle belirtelim.  Ayrıca bir sonraki sayfalardan listede yer alan telefonların teknik özelliklerine de ulaşabilirsiniz

TELEFONLARIN ÖZELLİKLERİ İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ!

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »