Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Apple akıllı saat pazarında hakimiyetini kaybedebilir!

Apple, yenilikçi özellikleri ve başarılı pazarlama stratejileri ile akıllı saat pazarında sıkı bir hakimiyet yakaladı. Son modelinde kullanıma sunduğu EKG ile yalnız gençler ve orta yaş kitlesi için değil, üst yaş kitlesi için de akıllı saat edinmeyi olağan bir hale getirmeyi başardı. Apple akıllı saat pazarında ne kadar iyi olsa da, yeni raporlar bazı şeylerin ters dönebileceğini belirtiyor.

Honor akıllı saat pazarı için sıkı çalışmalar yapıyor!

Apple akıllı saat pazarında liderliğini kaptırabilir!

Son zamanlarda Huawei, Samsung, Xiaomi gibi markalar akıllı saat pazarında iddialı ürünler sunuyor. ABI Research şirketinin yaptığı yeni araştırmalara göre Apple, 2018 yılının ikinci ve üçüncü çeyreğinde yüzde 43,35‘lik oranla akıllı saat pazarında liderliğini korudu. Huawei, Samsung ve Fitbit gibi markaların her biri yaklaşık yüzde 8 oranında pazar payına sahip. Bu da Apple’ın bu pazarda ne kadar başarılı olduğunu ortaya koyuyor.

apple akıllı saat

Ancak bununla birlikte Apple’ın pazar payının önemli ölçüde düştüğü de belirtilenler arasında. Akıllı saat pazarı şu an hızlı şekilde gelişmekte ve genişlemekte olan bir pazar. 2018 yılında 40 milyon olan satış miktarının, 2023 yılında 100 milyona yükselmesi bekleniyor. Bu raporun yalnızca akıllı saatleri içerdiğini de eklememiz lazım. Akıllı bileklikler konuya dahil edildiğinde Apple, Xiaomi‘nin gerisinde kalıyor.

 

The post Apple akıllı saat pazarında hakimiyetini kaybedebilir! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Apple akıllı saat pazarında hakimiyetini kaybedebilir!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »