Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Apple Watch'ın en büyük eksiği gideriliyor!

Akıllı saatler olduğunda söz konusu Apple Watch’ın liderliği açık ara elinde bulundurduğu tartışılmaz bir gerçek. Özellikle Watch Series 4 ile çok daha iyi kullanıcı deneyimi sunulurken, Apple’ın saatleri önemli bir özellikten mahrum.

En büyük rakibi Samsung’u bir kenara bıraktığımızda, Fitbit ve Garmin gibi markaların saatlerinde bile bulunan uyku takibi özelliği Apple Watch’ta yer almıyor. Bu nedenle kullanıcıların üçüncü parti uygulamalar indirmesi gerekiyor.

Apple Watch 4 inceleme

Yeni Apple Watch uyku takibi özelliği ile gelecek!

Apple’ın uyku takibi özelliğini adeta piyasaya yön veren akıllı saatinde neden bu kadar geciktirdiği bilinmezken, kullanıcıları sevindirecek haber geldi. Ancak, bu özellik için bir süre daha beklenmesi gerektiğini şimdiden belirtmeliyiz.

Apple Watch uyku takibi özelliği ile gelecek!

Bloomberg’in şirket içerisindeki güvenilir kaynaklarına dayandırdığı habere göre Apple akıllı saatleri için uyku takibi özelliğini birkaç aydır test ediyor. Bu önemli özelliğin kullanıcılara sunulacağı tarih olarak ise 2020 yılı işaret ediliyor.

Önceki Watch’larda bu özellik için donanımsal eksikler bulunuyor. Bu nedenle uyku takibinin ilk olarak bu yıl tanıtılacak olan Watch Series 5 veya en geç gelecek yıl tanıtılacak olan Watch Series 6 ile kullanıma sunulması bekleniyor.

The post Apple Watch’ın en büyük eksiği gideriliyor! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Apple Watch'ın en büyük eksiği gideriliyor!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »