Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Apple'dan CES 2019 reklam hamlesi!

Las Vegas bu hafta global anlamda en büyük teknoloji etkinliklerinden birine ev sahipliği yapacak. Etkinlikte Samsung, LG, Sony, Intel ve hatta AMD, Qualcomm, IBM gibi önemli şirketler de yer alacak. Bu etkinliğe katılmayacak olan Apple CES 2019 reklam hamlesi ile çok konuşulacak!

CES 2019’da neler olacak? – VİDEO

Apple CES 2019 için özel bir afiş astırdı! 

Apple, geleneksel olarak her yılın başlarında düzenlenen ve global anlamda en büyük teknoloji etkinliklerinden biri olan CES’e hiç katılmadı. Bununla birlikte, bu yıl da Apple’ın CES fuarlarında yer almadığını da bildirmiştik.

Fakat Apple’dan CES 2019 için farklı bir hamle geldi. Las Vegas Kongre Merkezi’nin yakınlarında bir otele yerleştirilen “iPhone’unuzda olan, iPhone’unuzda kalır!” sloganlı afişi ile varlığını etkinlikte hissettirmek istiyor gibi görünüyor.

Apple CES 2019 reklam hamlesi! SDN-1

Bu sıralar Google gibi birçok firma da gizlilik soruşturmalarıyla gündemdeydi. Bu açığı farkeden Apple, bu reklamla birlikte iPhone’ların ve iOS’in gizlilik yönünü vurgulayarak diğer şirketlere karşı eleştirel bir reklam çalışması yaptı.

Gelecek hafta etkinlikte binlerce gazeteci ve teknoloji basını da yer alacak ve aslında bu yüzden Apple, iyi planlanarak hazırlanmış bu reklam panosu için daha iyi bir yer seçemezdi. Bu reklam panosu ile fuarlarda yer almamasına rağmen CES’te varlığını hissettirecek.

Açıkçası Apple’ın dünyanın en büyük tüketici fuarlarından birinde teknoloji basınına iPhone’ların gizlilik konusundaki detaylarını hatırlatması da ilginç bir hareket.

Peki, sizce Apple’ın bu afiş çalışmasıyla asıl hedeflediği şey etkinlikte varlığını hissettirmek mi?

The post Apple’dan CES 2019 reklam hamlesi! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Apple'dan CES 2019 reklam hamlesi!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »