Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Aquaman gişe hasılatı ile dudak uçuklatıyor!

DC Comics çizgi roman karakterleri arasında önemli bir yere sahip olan Aquaman ülkemizde geçtiğimiz ay vizyona girmişti. Başrolünde Jason Momoa’nın yer aldığı film elde ettiği gişe hasılatıyla büyük bir başarıya imza attı!

Game of Thrones yayın tarihi belli oldu!

Aquaman gişe hasılatı ile dudak uçuklatıyor!

2018’in sonuna doğru vizyona giren film rekor üzerine rekor kırmaya devam ediyor. Hatırlarsanız, daha önceden Box Office Türkiye verilerine göre film ülkemizde ilk hafta sonunda 238.346 kişi tarafından seyredildiğini siz değerli okurlarımıza belirmiştik.

Hem izleyici sayısıyla hem de elde ettiği gelirle ilk üç haftada zirveyi bırakmayan DC Comics’in yeni filmi, şu ana kadar dünya genelinde 1.02 milyar dolara erişerek, Justice League, Suicide Squad ve Man of Steel gibi filmleri geride bıraktı.

Daha önceden de 1 milyar dolar dolar barajını Hızlı ve Öfkeli 7 ile geçen James Wan, söz konusu bu filmde toplamda 1.5 milyar dolar gelir elde ederek oldukça büyük bir başarıya imza atmıştı.

Aquaman konusu

Filminde Justice League sonrasında yaşananlardan yola çıkılırken, Jason Momoa’nın hayat verdiği yarı insan yarı Atlantisli Arthur Curry ya da bilinen diğer adıyla Aquaman’in Atlantis’i savunma mücadelesine tanıklık ediyoruz.

The post Aquaman gişe hasılatı ile dudak uçuklatıyor! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Aquaman gişe hasılatı ile dudak uçuklatıyor!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »