Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Beklenen gün geldi: SDN bardakları satışta!

Uzun zamandır birçok takipçimiz tarafından talep edilen SDN bardakları, sonunda satışa çıktı. Bir karar aldık ve bardaklarımızı satışa çıkardık. Bu videomuzda da bardakları satışa nasıl hazırladığımızı sizlere anlattık. Ayrıca Ticimax ile e-ticaret sitesi nasıl kurulur sorusunu da yanıtlıyoruz.

Bardakları satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Bu arada bardaklardan elde ettiğimiz gelirleri bir sivil toplum kuruluşuna bağışlayacağımızı da belirtelim.

Taksitler düştü

SDN bardakları nasıl satışa çıktı?

Videomuzda sizlerle birlikte adım adım bir e-ticaret sitesi kuruyoruz. Tahmin ettiğinizden çok daha kolay olan sürece yakından bakıyoruz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Ticimax ile e-ticaret sitesi nasıl kurulur?

E-ticarete atılmak isteyenler için kurulacak web sitesi son derece önemli. Ticimax ile e-ticaret sitesi kurma sürecinin hızlı ve kolay olması da önemli bir avantaj. Bir e-ticaret sitesi kurarken önemli olan birkaç unsur bulunuyor. Bunların başında kargo ve ödeme yöntemlerini sayabiliriz. Bu açıdan da seçilen platform oldukça önemli.

İlk aşamada bir panel oluşturmak gerekiyor. Bu paneli oluşturmanın ücretsiz olduğunu belirtelim. Sonrasında ise tasarım ve düzenleme aşamalarına geçebilirsiniz.

Bu aşamaların ardından sıra ürün yerleştirmeye geliyor. Burada da ilk adım tabii ki ürünlerin fotoğraflarını yüklemek.

Tasarım ve ürün aşamasını geçtikten sonra sıra ödeme yöntemlerinde.

Sanal POS hizmeti sunan Ticimax, ayrıca doğrudan bankalarla çalışmaya da olanak sağlıyor. Aynı zamanda kapıda ve kredi kartıyla ödeme alternatifleri de bulunuyor.

Son olarak kargo seçimi. Ticimax, kullanıcı için kargo şirketleri ile görüşmeler yapıyor ve size uygun fiyatları karşınıza çıkarıyor. Böylece kargo şirketleri ile bireysel görüşmeler yapmaya gerek kalmıyor.

The post Beklenen gün geldi: SDN bardakları satışta! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Beklenen gün geldi: SDN bardakları satışta!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »