Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

BOE katlanabilir ekran teknolojisini tanıttı!

Huawei‘nin katlanabilir telefon modelinin ekran panellerini üretecek olan BOE, geliştirmiş olduğu katlanabilir ekranını CES 2019 etkinliğinde görücü karşısına çıkardı. İşte, BOE katlanabilir ekran teknolojisi böyle görünecek!

CES 2019

BOE katlanabilir ekran teknolojisi ile hünerlerini sergiledi!

2019 yılında teknoloji dünyasının katlanabilir telefonları konuşacağı tartışılmaz bir gerçek. Kısacası bu yıl katlanabilir telefonlar ile birlikte bambaşka bir dönem başlayacak.

Daha önce belirtildiğini gibi Huawei’nin bükülebilir ekranının Mate 20 Pro‘nun kavisli OLED ekranını üreten BOE tarafından sağlanacağını siz değerli okurlarımıza belirtmiştik.

LG’nin bükülebilir ekran teknolojisi görenleri büyüledi!

Şimdi ise söz konusu bu ekran teknolojisini Las Vegas‘ta düzenlenen etkinlik ile birlikte lanse eden BOE, şimdiden birçok teknoloji hayranını heyecanlandırmış durumda.

Hemen aşağıdan da izleyebileceğiniz video ile birlikte BOE’nin geliştirmiş olduğu ekran teknolojini rahatlıkla görebilirsiniz.

Söz konusu modelin demo bir ürün olduğundan dolayı arayüzünde bir takım eksiklikler olduğunu belirtmekte yarar var. Bunun haricinde 7.26 inç ve 0.66 mm kalınlığında olan bu ekranın ayrıca, 2048×1536 çözünürlüğünde olduğunu ve 388 ppi değerinde olduğu da yetkililer tarafından belirtiliyor.

Önümüzdeki dönemde gün yüzüne çıkartılacak olan Huawei katlanabilir telefonlarda kullanılacak olan bu ekran panelinin, nasıl özelleştirileceği de oldukça merak ediliyor.

Peki, siz bu ekran hakkında ne düşünüyorsunuz? Katlanabilir ekran teknolojisi hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

The post BOE katlanabilir ekran teknolojisini tanıttı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
BOE katlanabilir ekran teknolojisini tanıttı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »