Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

CES 2019'un en iyi Start-Up'ları! (Video)

CES 2019 yolculuğumuzda en çok eğlendiğimiz ve etkilendiğimiz durağımız Start-Up alanları oldu. Burada birbirinden ilginç teknolojiler ve yenilikler ile karşılaştık. Bunca güzel girişimi de sizlere sunabilme adına özel bir video hazırlayalım istedik.

ShiftDelete.Net olarak elimizden geldiğince yeni girişimlere destek olmaya ve geleceğin mucitlerini sizlerin karşısına getirmeye çalışıyoruz. Bu kez hedefimiz CES 2019’du ve bu dev fuarın dikkat çeken girişimlerini sizlere taşıyalım istedik.

CES 2019 Start-Up turu!

Üstelik bu girişimler geniş kullanım alanları ve müthiş potansiyelleriyle de dikkat çektiler. Kimi yaşantımızı baştan sona değiştirecek etkiye sahipken, kimi de teknolojinin aslında ne kadar eğlenceli olduğunu bizlere bir kez daha hatırlattı.

Dünyanın en güvenli telefonu: Pundi XPhone!

Mesela CES’in Start-Up alanında kablosuz şarj desteklemeyen cihazları kablosuz şarj destekler hale getiren bir ürün gördük. Ama aynı zamanda bebeğiniz için bir anı koleksiyonu oluşturacak ilginç bir kamera sistemi de gördük.

Söylediğimiz gibi, yaratıcı beyinler CES’te iş başındaydı ve her alandan biribirinden güzel girişimler ve prototiplerle karşımızda oldular. Sizler için hazırladığımız videoyu hemen aşağıdan izleyebilir ve düşüncelerinizi ise yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz. İyi seyirler!

Ne kadar kilo aldığınızı size söyleyen akıllı kemer!

The post CES 2019’un en iyi Start-Up’ları! (Video) appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
CES 2019'un en iyi Start-Up'ları! (Video)

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »