Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Despacito YouTube'da yeni bir rekora daha imza attı!

12 Ocak 2017‘de yayınlanan Despatico YouTube üzerinde yeni bir rekora daha imza attı. Yayınlandığı ilk günde yaklaşık olarak 15 milyon kişi tarafından görüntülenen Luis Fonsi ve Daddy Yankee ikilisinin seslendiği parça saniyede 170 defa kez izlenmişti.

Daha sonrasında da ilk 7 ay içerisinde milyarlarca görüntülenmeye ulaşan parça YouTube aleminde yeni bir rekor daha kırdı.

Reynmen Derdim Olsun şarkısını yayından kaldırdı! (Güncellendi)

Despacito YouTube üzerinde yeni bir rekora imza attı!

YouTube üzerinde tabiri caizse kırılmadık rekor bırakmayan parça, şimdi de 6 milyar görüntülenmeyi geçerek büyük bir başarıya imza attı. İspanyolca dilindeki müzik videosu bu inanılmaz izlenme sayısını sadece 2 yılda elde ettiğini de belirmekte yarar var.

Despatico YouTube

Bu konu ile ilgili yayınlanan raporlara bakacak olursak,  Luis Fonsi ve Daddy Yankee ikilisinin seslendiği parça, toplamda 4 milyardan fazla izlenen Ed Sheeran‘ın Shape of You parçasına da 2 milyar fark atarak geride bıraktığını da görüyoruz.

Bunun haricinde, en çok görüntülenenler listesinin üçüncü sırasında bizleri 4 milyar görüntülenme ile Wiz Khalifa ve Charlie Puth‘un seslendirdiği See You Again parçası karşılıyor. Listenin devamında ise, Bruno Mars, Justin Bieber, PSY, Maroon 5, Taylor Swift ve Katty Perry gibi sevilen isimler yer alıyor. Hemen aşağıdan 6 milyar izlenmeyi geçen parçanın klibini izleyebilirsiniz.

Peki, siz bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz.

https://youtu.be/kJQP7kiw5Fk

The post Despacito YouTube’da yeni bir rekora daha imza attı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Despacito YouTube'da yeni bir rekora daha imza attı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »