Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Dikkat çekici rengiyle Redmi Note 7 ortaya çıktı!

Xiaomi Redmi 7 modeline ait birçok detay geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Ancak, Çinli sertifikasyon kurumu TENAA tarafından tasarımı ve teknik özellikleri gün yüzüne çıkarılan telefonlara, Xiami Redmi Note 7 ile bir yenisi daha eklendi.

Küçük farklar göz ardı edildiğinde her iki cihazın neredeyse aynı tasarıma sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Üstelik her iki telefon son dönemde oldukça popürleşen gradyan ( üstten alta doğru değişen ) renk seçeneği ile gelecek.

Xiaomi Mi 9 özellikleri ve fiyatı sızdırıldı!

Xiaomi Redmi Note 7 hakkında ilk detaylar!

Teknik özelliklerin tamamı bilinmiyor, ancak Redmi Note 7’nin 6.3 inçlik bir ekrana ve 3900 mAh kapasiteli bataryaya sahip olacağını biliyoruz. Bunun yanı sıra M1901F7 model numaralı cihaz, 159.2 x 75.2 x 8.1 mm boyutlarında.

Redmi Note 7 ortaya çıktı!

Xiaomi, 10 Ocak tarihinde tanıtımını gerçekleştireceği Redmi modelinin 48 Megapiksel çözünürlüğünde bir kameraya sahip olacağını belirtiyor. TENAA kayıtlarına göre Redmi 7’de 12 Megapiksel çözünürlüğünde arka kamera var.

Bu nedenle 48 Megapiksel çözünürlüğündeki kameranın Redmi Note 7’de karşımıza çıkma ihtimali oldukça yüksek. Bunun yanı sıra Redmi’nin, Xiaomi’nin bir alt markası olarak yoluna devam edeceğini belirtmek isteriz.

The post Dikkat çekici rengiyle Redmi Note 7 ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Dikkat çekici rengiyle Redmi Note 7 ortaya çıktı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »