Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Disney Plus’tan X-Men sürprizi: Wolverine

Disney Plus, uzun süredir beklenen X-Men dünyasına giriş için ilk adımı mı attı? Şirket içinden yapılan sızıntıya bakılırsa, video içerik platformu Wolverine’i küllerinden doğurmanın peşinde.

Disney Plus, içerik platformu yarışında Netflix abone sayısının neredeyse yarısına ulaştı. Kısa sürede büyük başarı kazanan platform, şimdi de X-Men dünyasına el atıyor. Buna göre platform Wolverine dizisi için hazırlık yapıyor.

Amazon Prime yeni rekorla Netflix’i yakaladı

Wolverine dizisi için Hugh Jackman iddiası

Ortaya çıkan sızıntıya göre Disney, Marvel Sinematik Evreni ile X-Men dünyasını bir araya getirmek için Wolverine’in maceralarına odaklanan bir dizi geliştiriyor. Wolverine, X-Men dünyasının bilinen en eski mutantı. Uzun süredir hayatta olan ve neredeyse ölümsüz olan mutant, bu dizinin her bölümünde tarihin başka bir çağında karşımıza çıkacak.

Sızıntıya bakılırsa, Disney Plus dizisi her bölümünde birbirinden bağımsız maceralara yelken açacak. Bu dizinin ya da X-Men dünyasının Marvel Sinematik Evreni ile bir araya geleceğine ilk işaret ise Falcon and Winter Soldier dizisinde karşımıza çıktı.

Wolverine dizisi, Disney plus dizisi, x-men, Marvel sinematik evreni
Wolverine karakteri son olarak Logan filminde karşımıza çıktı

X-Men çizgi romanları için önemli bir yerleşim olan Madripoor suç adası, dizinin bir bölümüne konu oldu. Dizide şimdiye kadar mutantlarla ilgili bir olaya ise değinilmedi. Ancak X-Men’e yapılan bu göndermenin Wolverine dizisi için de bir işaret olma ihtimali var.

Henüz yeni Disney Plus dizisi ile ilgili daha fazla detay ortaya çıkmış değil. Ancak kulislerde Wolverine karakterinin Marvel filmeri ve dizilerinde konuk olarak karşımıza çıkabileceği de konuşuluyor. Hayranların en büyük beklentisi ise Wolverine’in çizgi romanlardan dostu olan Deadpool’un filminde ortaya çıkması.

Disney Plus tarafından hazırlanan Wolverine dizisi için ise bu zor rolü kimin üstleneceği henüz belli değil. Ancak, X-Men hayranları için Wolverine karakterine can verebilecek tek oyuncu Hugh Jackman.

Karaktere can veren Hugh Jackman, daha önce hüzünlü bir şekilde Wolverine’e veda etmişti. Ancak iddialara bakılırsa karakterle özdeşleşen oyuncu, Marvel’ın nasıl bir Wolverine karakteri oluşturduğunu merak ediyor. Bu merakın sonucunda Jackman’ı yeniden pençeleri ile görüp göremeyeceğimizi ise zaman gösterecek.

Wolverine karakteri ve özellikleri

Ne zamandır beri yaşadığını kendi bile unutmuş olan Wolverine, hayvani his ve reflekslere ve kendi kendini iyileştirme özelliğine sahip. Bu sayede aldığı tüm yaralar kolayca iyileşen karakterin iskeleti askeri bir deney sonrası Adamantium metaliyle kaplı hale geldi. Wolverine, Marvel dünyasının bu parçalanmaz metali  sayesinde neredeyse ölümsüz hale geldi.

Marvel çizgi romanlarına göre kurgusal karakterin hikayesi 19. yy Kanada topraklarında başladı. Wolverine, birinci dünya savaşına Kanada adına katıldı.  Mutant, ikinci dünya savaşında ise Kaptan Amerika ile birlikte savaştı. CIA ise savaş sonrası ele geçirdiği mutantın beynine sahte anılar yükledi. Aslında Wolverine karakterinin geçmişini sürekli aramasının nedeni bu sahte anılar.

The post Disney Plus’tan X-Men sürprizi: Wolverine appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Disney Plus’tan X-Men sürprizi: Wolverine

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »