Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Dünyanın en güvenli telefonu: Pundi XPhone!

MediaMarkt sponsorluğundaki CES 2019 turumuzda en ilginç teknolojileri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu kez yararlandığı Blockchain teknolojisiyle dikkat çeken Pundi XPhone modeline yakından bakıyoruz.

CES 2019

Blockchain araması yapabilen ilk telefon: Pundi XPhone ön inceleme

Normal bir telefon gibi kullanılan ama Gizli Mod desteği sayesinde güvenli arama ve web’de dolaşma sağlayan ilk Blockchain telefonu Pundi XPhone ön incelemesi karşınızda. İyi seyirler.

Geleneksel akıllı telefonlar arama yapmak için merkezi mobil operatörleri kullanırlar. İşte XPhone farklı olarak bağımsız bir şekilde arama yapmanıza olanak sağlıyor. Function X Blockchain ağını kullanan bu telefon, merkezci yapıyı bir anda rafa kaldırıyor.

Snapdragon 855’li Lenovo Z5 Pro GT elimizde!

Telefonun geliştiricileri Function X’in sadece kamusal bir ağ olmadığını, aynı zamanda bağımsız bir çözüm olduğunu özellikle vurguluyorlar. Function X ağında bulunan her bir telefon ayrı bir node oluşturuyor ve böylece Blockchain kullanarak diğer Pundi XPhone sahipleriyle güven içinde konuşabiliyorsunuz.

Apple, CES 2019’u trolledi! (VİDEO)

Aynı zamanda web standardı olarak da https:// protokolü yerine,  güvenli bir sistem olduğu vurgulanan FXTP://xxx.pitt standardı kullanılıyor. “.pitt” telefonun iletişiminde önemli rol oynuyor. Arama yapmak isteyenler “call.pitt”, mesaj atmak isteyenler “mesagge.pitt” şeklinde bu uzantıyı kullanıyorlar.

XPhone’un 2019’un ikinci çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor. Peki, sizin bu telefon hakkındaki görüşleriniz nedir? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

The post Dünyanın en güvenli telefonu: Pundi XPhone! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Dünyanın en güvenli telefonu: Pundi XPhone!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »