Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Facebook Messenger Lite artık daha kullanışlı!

Geçtiğimiz 2016 yılında kullanıma sunulan Facebook Messenger Lite için yayınlanan güncelleme ile birlikte birçok önemli özellik kullanıma sunuldu. İşte detaylar!

WhatsApp Android için Çoklu Paylaşma özelliği geliyor!

Facebook Messenger Lite artık daha kullanışlı!

Hatırlayacağınız Facebook, 2016 yılında internet erişimi kısıtlı ve ortalama hızların altında olan ya da basit bir Android akıllı telefonu olanların da Messenger hizmetinden faydalanması için Messenger uygulamasının temel bir versiyonunu kullanıma sunmuştu.

Şimdi ise uygulamaya oldukça kullanışlı özellikler ekleyen popüler sosyal platformu Messenger Lite için önemli bir güncelleme yayınladı.  Yaklaşık olarak 10 MB boyutundaki uygulamanın tam sürümünde bulunan sohbeti kişileştirme özelliği kullanıma sunuldu.

En çok kazanan YouTube yıldızı açıklandı!

Artık kullanıcılar normal Messenger uygulamasında olduğu gibi sohbet baloncuklarının rengini değiştirebilecekler. Bunun dışında ise grup veya bireysel konuşmalara tak ad da konulmasına olanak sağlayan sosyal medya platformu Lite kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ediyor.

Facebook Messenger Lite

Gelen güncelleme ile birlikte gelen bir diğer yenilik ise Lite uygulaması üzerine eklenecek olan yeni GIF sekmesi sayesine, kullanıcılar üçüncü taraf uygulamalardaki GIF‘leri arkadaşlarını ile paylaşabilecek.

YouTube iOS ve Android sürümleri için bomba özellik!

Tüm bu yeniliklerin haricinde ise gelen özelliklere şöyle bir göz attığımız da ise, dosya paylaşımı özelliği ön plana çıkıyor Bu özellik sayesinde kullanıcılar artık fotoğraf ve videonun haricinde dosyada paylaşabilecekler. Böylece, Lite kullanıcılarının uzun zamandır beklediği özellikte kullanıma sunulmuş oldu.

The post Facebook Messenger Lite artık daha kullanışlı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Facebook Messenger Lite artık daha kullanışlı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »