Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Football Manager 2020 için kariyer önerileri

Menajerlik oyunu denilince, birçok oyuncunun aklına gelen ilk oyun Football Manager oluyor. Uzun süredir hayatına Football Manager olarak devam eden seri, ilk başlarda Championship Manager ismiyle oyunculara sunulmuştu. Birçok oyuncunun gönlünde taht kuran seri, çok farklı kariyer seçeneklerine sahip. Bizde bu yazımızda, sizler için Football Manager 2020 kariyer önerileri yapacağız. Yazımızın içeriğinde büyük takımlar olsa da, genel olarak zorlayıcı kariyerleri amaçladık.

Daha önce de sizler için, FM 2020 genç yetenekler listesi hazırlamıştık. Dilerseniz bu listeden, potansiyel vaat eden gençlere bakabilirsiniz.

Football Manager 2020 genç yetenekler listesi 2

Football Manager 2020 için zorlayıcı kariyer önerileri

Football Manager oyunları, birçok oyuncu tarafından ciddiye alınıyor. Final maçlarına takım elbiseyle çıkan oyunculardan tutun da, ceza yediği zaman takımını uzaktan takip eden oyunculara kadar birçok farklı profil mevcut. Ben de uzun suredir bir FM oyuncusu olarak, kariyerlerin birçok oyuncu için ne anlam ifade edebileceğini anlıyorum.

Yeri geldi bazı takımları yaptığımız kariyerlerden sonra takip etmeye başladık, yeri geldi oyuncularımızı bağrımıza bastık. Bazen kovulsak da, genel olarak takımlarımızla başarı yakalamak için çok çalıştık. Eğer sizde sıkı bir Football Manager oyuncusuysanız, sizin için zorlayıcı Football Manager 2020 kariyer önerilerimize bakmak isteyebilirsiniz.  Fazla uzatmadan listemize geçelim.

Sunderland

Bir zamanlar Premier Lig’in sıkı ekiplerinden olan Sunderland, şimdilerde sıkıntılı günler yaşıyor. 16/17 ve 17/18 sezonlarında art arda küme düşen Sunderland, Sky Bet League One’da bulunuyor. Premier Lig’de altı şampiyonluk bulunduran Sunderland, beş tane ikincilik ve sekiz tane de üçüncülüğe sahip. Stad kapasitesi ve taraftar coşkusu bu kadar fazla olan Sunderland’i, Premier Lig’e taşımak oldukça zevkli olacaktır.

Sayfalar: 1 2 3 4 5

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »