Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Galaxy A50'nin benchmark sonuçları ortaya çıktı!

Samsung’un Galaxy M10, M20 ve M30 modelleri üzerinde çalıştığını ve seri üretime geçtiğini, daha önce sizlere duyurmuştuk. Ancak ortaya çıkan son bilgiler, Samsung’un sadece bu modellerle meşgul olmadığını bizlere gösterdi. Samsung’un yeni A serisi, muhtemelen 2019 yılının başlarında piyasaya sunulacak. Ancak bunun öncesinde Galaxy A50 modelinin benchmark testleri ortaya çıktı.

Mastercard ve Microsoft’tan büyük iş birliği!

Galaxy A50, performansta tatmin edecek gibi gözüküyor!

Samsung SM-A505F‘ model numarasıyla kayıt edilen telefon, tek çekirdekli testte 1615, çoklu çekirdekli testte ise 4380 puan almış. Bu sonuçların 4 GB RAM bulunan, Exynos 9610 işlemciden gücünü alan modele ait olduğunu hatırlatalım. Muhtemelen bu telefon için de, farklı varyasyonlar bulunacaktır. Yine de her zaman olduğu gibi, bu test bizlere pek bir detay vermiyor.

Galaxy a50

Bu nedenle dahili depolama kapasitesi, kamera çözünürlüğü gibi detaylar halen belirsizliğini korumakta. Samsung, şimdilik A50 modeliyle ilgili bir açıklama yapmadı. Ancak daha önceki modellerin tanıtılma takvimlerine göz attığımızda, modelin Aralık ayının sonunda veya Ocak ayında tanıtılması muhtemel gözüküyor.

The post Galaxy A50’nin benchmark sonuçları ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Galaxy A50'nin benchmark sonuçları ortaya çıktı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »