Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Galaxy M10, Samsung'un internet sitesine eklendi!

Samsung’un Galaxy M serisini kullanıcılar ile buluşturacağını geçtiğimiz aylarda sizlere duyururken, her geçen gün ortaya çıkan detayları aktarmaya devam ediyoruz. Serisinin en ucuz modelinin Galaxy M10 olacağını belirtmiştik.

Teknik özelliklerinin büyük bir kısmı ve tasarımını gün yüzüne çıkan Galaxy M10 için Samsung’dan heyecan verici bir adım geldi. Teknoloji devinin internet sitesinde, destek sayfalarının oluşturulması tanıtımın yaklaştığını kanıtladı.

Uygun fiyatlı M10’un özellikleri ortaya çıktı!

Galaxy M10 destek sayfası yayına alındı!

SM-M105F / DS model numaralı cihaz için Samsung Hindistan’ın internet sitesinde destek sayfaları oluşturuldu. M10’a ait bu model numarasında, uluslararası versiyon “ F ” ile, çift SIM kartlı versiyonu ise “ DS ” ile belirtiliyor.

Galaxy M10, Samsung'un internet sitesine eklendi!

Tahmin edebileceğiniz gibi destek sayfasında teknik özelliklerden bahsedilmiyor. Ancak, bugüne kadar ortaya çıkan bilgilere göre 6 inç büyüklüğünde bir ekrana ve 3 GB RAM’e sahip olan Galaxy M10, Exynos 7870’den güç alacak.

Depolamanın 16 GB mı yoksa 32 GB mı olduğu halen netlik kazanmazken, 13 Megapiksel çözünürlüğünde arka ve 5 Megapiksel çözünürlüğünde ön kameranın yer aldığı cihaza, 3400 mAh kapasiteli bir batarya eşlik edecek.

Galaxy M serisi, daha uygun fiyatlı modellerin yer aldığı Galaxy J serisi ile orta segmente hitap eden Galaxy A serisinin ortasına konumlandırılacak.

The post Galaxy M10, Samsung’un internet sitesine eklendi! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Galaxy M10, Samsung'un internet sitesine eklendi!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »