Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Galaxy Note 9 Android Pie güncellemesi yayınlandı!

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Samsung Android Pie güncelleme takvimini açıklamış ve hangi cihazlara Android 9.0 güncellemesinin geleceğini duyurmuştu. Bugün ise, Android Pie güncellemesini bekleyen Galaxy Note 9 sahiplerine müjdeli haberimiz var.

Yaşanılan gelişme ile birlikte Samsung, Galaxy Note 9 Android Pie güncellemesini resmen dağıtmaya başladı. İşte, detaylar!

Samsung Android Pie güncelleme takvimi açıklandı!

Galaxy Note 9 Android Pie güncellemesi dağıtılmaya başlandı!

Bildiğiniz üzere Samsung, Galaxy S9 ve S9 Plus için Android Pie güncellemesini dağıtmaya başlamıştı. Söz konusu S9 kullanıcılarına son Android güncellemesini dağıtan teknoloji devinin, şimdiki durağı ise Galaxy Note 9 oldu.

Bugünden itibaren N960FXXU2CRLT yazılım sürümüyle dağıtılmaya başlanan ve yaklaşık olarak 2 GB‘lık bir boyuta sahip olan Galaxy Note 9 Android Pie güncellemesi ile birlikte birçok yeni özellik kullanıcıları bekliyor.

Samsung Galaxy Note 9 Android Pie

Yeni güncelleme ayrıca, Android Pie tabanlı One UI arayüzünü de kullanıcılara sunulduğunu belirtelim. Yeni arayüz ile birlikte bambaşka bir görünüme bürünen Note 9, ile kullanıcıları farklı bir akıllı telefon deneyimi bekliyor.

Bununla birlikte bir takım hataları da ortadan kaldıran Ocak ayı güvenlik güncellemesini de beraberinde getiren Galaxy Note 9 Android Pie güncellemesinin ilk etapta Almanya’daki kullanıcılar için yayınlandığını da özellikle belirtelim.

Hatırlarsanız Samsung, Galaxy S9 modelleri için yayınlamış olduğu Android 9.0 güncellemesini çok kısa bir süre içerisinde, ülkemizde de dağıtmaya başlamıştı. Yayınlanan raporlara göre, bu durumun Note 9 için de geçerli olacağı tahmin ediliyor. Peki siz, One UI hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

Not: Daha önceden Note 9 için yayınlanan Android Pie beta programına katılan kullanıcılar için güncellemenin boyutunu 95 MB olduğunu da belirtelim.

https://youtu.be/U-Lx2RyhkaY

The post Galaxy Note 9 Android Pie güncellemesi yayınlandı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Galaxy Note 9 Android Pie güncellemesi yayınlandı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »