Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Galaxy S10 Plus boyutu diğer telefonlarla kıyaslandı!

Samsung’un merakla beklenen Galaxy S10 serisi ile ilgili her geçen gün yeni bir detay gün yüzüne çıkıyor. Son olrak, Galaxy S10 Plus boyutu serinin diğer telefonları ile kıyaslandı.

Galaxy S10 Lite en net şekilde görüntülendi!

Galaxy S10 Plus boyutu diğer telefonlarla kıyaslandı!

Tanıtımına yaklaşık olarak 1,5 ay gibi bir süre kalan Galaxy S10 ile ilgili bu zaman kadar yüzlerce haber yapıldı. Neredeyse tüm detayları belli olan S10 modelleri birçok kullanıcı tarafından merakla bekleniyor.

Yapmış olduğu isabetli sızıntılarla tanınan Ice Universe, Galaxy S10 Plus modelinin boyutunu serinin diğer telefonları ile karşı karşıya getirdi.

Daha önceki sızıntılardan kolayca hatırlayabileceğiniz Galaxy S10 Plus kılıfını bir önceki nesil ve 6.2 inç boyutundaki Galaxy S9 Plus modeli ile birlikte karşı karşıya getiren Ice Universe, söz konusu amiral gemisinin boyutunun serinin önceki modellerine göre ne kadar büyük olacağını da gözler önüne serdi.

Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz videodan da görebileceğiniz üzere S10 Plus‘ın kasasının S9 Plus‘ın kasasının boyutuna kıyasla daha geniş olacağı görülüyor.

Bunun yanı sıra 6.4 inç ekran boyutuna sahip olan Galaxy Note 9 ile birlikte aynı ekran boyutuna sahip olacak olan amiral gemisinin kasasının boyutunun ise, Note 9‘a göre daha küçük olacağını görüyoruz.

Söz konusu S10 serisinin 20 Şubat’ta eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan bir etkinlik  ile birlikte tanıtılması bekleniyor. Peki, sizin S10 serisinden beklentileriniz neler? S10 ile ilgili beklentilerinizi hemen aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz.

The post Galaxy S10 Plus boyutu diğer telefonlarla kıyaslandı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Galaxy S10 Plus boyutu diğer telefonlarla kıyaslandı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »