Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Galaxy S10 ve OnePlus 7 için bomba iddia!

2019 akıllı telefon pazarı için bir hayli hareketli bir yıl olacak. Bugünkü gelişmeye göre, merakla beklenen Galaxy S10 ve OnePlus 7 ile ilgili önemli bir detay gün yüzüne çıkartıldı.

Google Asistan rakip tanımıyor!

Galaxy S10 ve OnePlus 7 hakkında bomba iddia!

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz yıl Ocak ayında UFS 3.0 duyurulmuştu. ira, amiral gemisi modellerinde video çekim yeteneklerinin 4K 60 FPS seviyelerine çıktığı günümüzde, dahili depolama birimlerinin yüksek okuma / yazma hızları sunması gerekiyor. Bu ihtiyacı UFS 3.0 ile tamamlayacak olan yeni nesil amiral gemileri yüksek okuma ve yazma hızları ile ön plana çıkacaklar.

UFS 3.0 ile iki kat daha fazla hız!

Önyükleme için daha az düşük güç tüketen UFS 3.0, UFS 2.1’e kıyasla iki kat daha fazla bant genişliğini ile de dikkat çekiyorTek şeritte 23.2 Gbps hız sunabilen UFS 3.0, güç tüketimini, 2.5V seviyesine düşürerek UFS 2.1’e göre daha az güç tüketiyor.

Akıllı telefonların neredeyse ”mini bilgisayar” statüsüne ulaştığı bugünlerde, Samsung’da dahil olmak üzere birçok akıllı telefon üreticisi UFS adı verilen hızlı depolama birimleri ile kullanıcıların karşısına çıkmakta.

OnePlus 7

Bugünkü paylaşılan raporlara göre, bir önceki nesil akıllı telefonlarında UFS 2.1 hızlı depolama birimleri ile kullanıcıların karşısına çıkan Samsung ve OnePlus‘ın, yeni nesil amiral gemilerinde UFC 3.0 standardını tercih edeceği ön görülüyor.

Galaxy S10 ve OnePlus 7 hızıyla ön plana çıkacak!

Hatırlarsanız, daha önceki haberlerimizde Samsung‘un mobil cihazlar için süper hızlı RAM ve depolama çözümleri üzerinde sıkı bir çalışma yürüttüğünü siz değerli okurlarımıza söylemiştik.

Zaten Galaxy S10‘un UFS 3.0 standardı ile geleceği daha önceden kesinleşmişti. Şimdi ise, 2019 yılında UFS 3.0 standardını kullanıcılarına sunacak olan bir diğer marka ise OnePlus olacak.

Bu gelişmeye paralel olarak Ice UniverseUFS 3.0‘ın performans testi sonuçlarını takipçileri ile paylaştı. Ice Universe‘nin paylaşmış olduğu verilere şöyle bir göz gezdirdiğimizde UFS 3.0′ın ardışık okuma değerinin 2279.8 MB/s olduğunu gözlemlemekteyiz.

UFS 3.0 ve UFS 2.1‘yi karşı karşıya getirdiğimiz de ise, söz konusu UFS 2.1‘in ardışık okuma değerinin 730 MB/ s olarak karşımıza çıkıyor. Yani, UFS 3.0‘ın UFS 2.1‘e karşı ezici bir üstünlük sağladığını paylaşılan veriler doğrultusunda rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bunun haricinde ise Ice Universe, söz konusu UFS 3.0′ın ilk olarak Galaxy S10 ve OnePlus 7 modelleriyle birlikte karşımıza çıkacağını da özellikle belirtiliyor. Peki, sizin Galaxy S10 ve OnePlus 7′den beklentileriniz neler? Düşüncelerinizi hemen aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

The post Galaxy S10 ve OnePlus 7 için bomba iddia! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Galaxy S10 ve OnePlus 7 için bomba iddia!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »