Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Galaxy S9 ve S7 için yeni güncelleme yayınlandı!

Geçtiğimiz haftalarda Galaxy S9 ve Note 9 için Android Pie güncellemesini yayınlayan Samsung, güncellemeyi diğer modeller ile buluşturmak için çalışmalarına devam ederken, güvenlik güncelleştirmelerini ihmal etmiyor.

Bu kapsamda halen şirketin amiral gemileri arasında yer alan Galaxy S9 ve 2016’da kullanıcılar ile buluşturulan Galaxy S7 için yeni bir güncelleştirme yayınlandı. Tahmin edebileceğiniz gibi bunların odak noktasında güvenlik var.

Galaxy S9 Android Pie  güncellemesi Türkiye’de!

Galaxy S9 ve Galaxy S7 için yeni güncelleme!

Galaxy S9 için yayınlanan güncelleme Ocak 2019 güvenlik yamalarını cihaz ile buluşturuyor. Arka kamera iyileştirilirken, ön kamera kullanılırken arkada ışık olması durumunda yüz parlaklığının artırıldığı bir iyileştirme yapılmış durumda.

Galaxy S7 için yayınlanan güncelleme yine aynı şekilde, Ocak 2019 güvenlik yamalarını içeriyor. Mart 2016’da piyasaya sürülen Galaxy S7 ikilisi geçtiğimiz yıl Mart ayında son büyük güncellemesini alarak Android Oreo’ya güncellendi.

Her zamanki gibi güncellemenin dağıtımı kademeli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bu nedenle tüm dünyada bulunan cihazlara ulaşması biraz zaman alacaktır.

The post Galaxy S9 ve S7 için yeni güncelleme yayınlandı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Galaxy S9 ve S7 için yeni güncelleme yayınlandı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »