Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Game of Thrones 8. Sezon ilk sahnesiyle karşımızda!

Merakla beklenen Game of Thrones 8. sezon nihayet ilk gerçek sahnesi ile karşımızda. HBO tarafından yayınlanan bu kısa sahnede bakalım nelere tanık oluyoruz?

Game of Thrones 8. sezon fragmanı yayınlandı!

Game of Thrones 8. sezon ilk görüntüleriyle karşımızda!

Son yıllara damgasını vuran ve en çok beklenen yapımlardan olan Game of Thrones bu yıl ekranlara veda edecek. 8. sezonu ile karşımıza gelecek olan dizi için geçtiğimiz aylarda bir fragman yayınlanmış olsa da maalesef yeni sezona dair herhangi bir sahne göremiyorduk.

Merakla beklenen ilk sahne ise nihayet HBO tarafından yayınlandı. 2019 yılında yayınlayacağı diziler için bir kolaj video hazırlayan HBO, bu kolaj videoda Game of Thrones 8. sezon için ilk sahneyi de paylaşmış oldu.

Game of Thrones final sezon tarihi belli oldu!

Son derece önemli olarak yorumlayabileceğimiz bu sahnede Jon Snow ve Daenerys Targaryen’ın Kışyarı’na vardıklarını görüyoruz. Burada Sansa Stark onları karşılarken “Kışyarı sizindir majesteleri.” dediğini duyuyoruz.

Jorah Mormont’un da Daenerys’in yanında olduğu gözlerden kaçmazken hazırlanan kolaj videoda direk Game of Thrones kısmına gelmek istiyorsanız 39. saniyeden itibaren izleyebilirsiniz.

The post Game of Thrones 8. Sezon ilk sahnesiyle karşımızda! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Game of Thrones 8. Sezon ilk sahnesiyle karşımızda!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »