Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

HBO'dan merakla beklenen Game of Thrones duyurusu!

Son yıllara damgasını vuran en önemli yapımlar arasında yer alan Game of Thrones, aynı zamanda 2019 yılınında en çok merak edilen yapımı.

Nisan ayında yayınlanacak ve final sezonu ile karşımıza çıkacak olan efsane dizi için HBO, sosyal medya hesabından eğlenceli bir şekilde önemli bir duyurunun duyurusunu gerçekleştirdi.

Game of Thrones 8. Sezon ilk sahnesiyle karşımızda!

Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?

HBO’nun 7 sezondur tüm dünyayı ekranların başına kitleyen yapımı Game of Thrones maalesef birçoğunuzun da bildiği üzere bu sene final yapacak. Hakkında onlarca haber yapılan, komplo teorileri üretilen dizi, her biri birer saatin üzerindeki 6 bölümle sevenlerine veda edecek.

Veda edecek ama ne zaman? Merakla beklenen bu sorunun cevabını HBO parça parça veriyor. İlk olarak 2019 yılında geleceği açıklanan dizinin final sezonu için ardından Nisan ayında yayınlanacağı duyuruldu.

Hala final sezonunun ilk bölümünün ne zaman geleceği bilinmeyen dizi için bugün HBO Twitter hesabı üzerinden bu konuyu ele alan bir gönderi paylaştı. Patronu ile mesajlaşmaların yer aldığı bir ekran görüntüsü paylaşılan görselde “GoT’un prömiyeri ne  zaman?” diye soruluyor.

Patron bu soruya Pazar günü yayınlanacak olan True Detective öncesinde açıklanacağını müjdeliyor. Şimdi söyler misin cevabına ise çok net bir cevap alınıyor: “Hayır”.

Sözün özü oldukça uzun bir süredir merakla beklenen dizinin geri geleceği tarihi Amerika’da Pazar akşamı ülkemizde ise Pazartesi sabahı öğrenebileceğiz. Bakalım Game of Thrones Nisan ayının kaçında ekranlara geri gelecek?

The post HBO’dan merakla beklenen Game of Thrones duyurusu! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
HBO'dan merakla beklenen Game of Thrones duyurusu!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »