Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Hepsiburada 3 Gün 3 Gece Fırsatları başladı!

Hepsiburada düzenlediği kampanyalarla tüketicilerin daha uygun fiyatlarla satın almalar gerçekleştirmesini sağlıyor. Son olarak, duyurulan Hepsiburada 3 Gün 3 Gece Fırsatları ile farklı kategorilerde birçok ürün uygun fiyat etiketleri ile karşımıza çıkıyor.

pet şişeden çanta

Hepsiburada 3 Gün 3 Gece Fırsatları

İsminden de anlaşılacağı gibi 3 gün 3 gece boyunca sürecek kampanya kapsamında farklı kategorilerde birçok ürün bulunuyor.

Dizüstü bilgisayar, akıllı telefon ya da akıllı televizyon dışında farklı kategorilerde de indirimler bulmak mümkün. Örneğin, anne bebek ürünlerinde, parfümlerden makyaj ürünlerine, ses ve görüntü sistemlerinden outdoor ürünlerine kadar birçok üründe avantajlı fiyatlar söz konusu.

Ayrıca karne hediyesi almak isteyenler için indirimli oyun konsolları ve oyunları da kampanya kapsamında yer alıyor.

Eğer ihtiyacınız olan alışverişin zamanı geldiyse, Hepsiburada tarafından başlatılan yeni kampanyaya göz atarak, satın almak istediğiniz ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak, detayları öğrenmek ve faydalanmak için buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

The post Hepsiburada 3 Gün 3 Gece Fırsatları başladı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Hepsiburada 3 Gün 3 Gece Fırsatları başladı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »