Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Heyecan yaratan iPhone SE 2 konsepti!

Apple’ın merakla beklenen iPhone SE 2 modeline ait olan yeni konsept videosu yayınlandı. Yayınlanan iPhone SE 2 konsept videosu ile beraber, yeni nesil telefonun tasarımı da büyük ölçüde ortaya çıktı.

iOS 12.1.4 bağlantı sorunu ile gündemde!

iPhone SE 2 konsept videosu ile yeniden gündemde!

Hatırlarsanız, geçtiğimiz günlerde SE 2′nin önümüzdeki ilkbaharda piyasaya sürüleceğini belirtmiştik.

Henüz söz konusu bu durum ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da, Apple’a yakın birçok kaynak yeni SE 2’nin bahar ayında piyasaya sürüleceğini ön görüyor.

Tüm bu detayları geride bırakıp gelelim, asıl haberimize. Bugünkü gelişmeye göre, ConceptsiPhone tarafından iPhone SE 2‘nin en gerçekçi konsept videosu paylaşıldı.

Söz konusu iPhone SE 2 konsept videosunda, iPhone 5 modellerinden aşina olduğumuz yuvarlatılmış kenar çerçeveleri bizleri karşılıyor. Bu kısımda aktarılan bilgilere göre, yeni SE modelinin 4.7 inç boyutundaki bir ekrana ev sahipliği yapacağı da iddia ediliyor.

iPhone SE 2 konsept videosu

Piyasadaki hali hazırda bulunan iPhone modellerine kıyasla biraz daha kalın çerçeveleriyle karşımıza çıkacağı tahmin edilen yeni nesil iPhone‘un, ayrıca cam arka paneliyle de dikkat çekiyor.

Cam arka yüzeyi sayesinde kablosuz şarj desteğine de sahip olacak olan yeni nesil iPhone, uygun fiyatıyla ve kalitesiyle daha çok ön plana çıkacağı tahmin ediliyor.

Bu konu ile ilgili yayınlanan bir diğer raporda, SE 2‘nin uygun fiyatlı bir seçenek olarak kalabilmesi için Apple‘ın tasarımdan ziyade donanıma odaklanacağı düşünülüyor.

Tabii, birçok Apple hayranı tarafından merakla beklenen iPhone modelinin gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor. Son olarak, bahsi geçen iPhone SE 2 konsept videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

https://youtu.be/M_i524zpCQs

The post Heyecan yaratan iPhone SE 2 konsepti! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Heyecan yaratan iPhone SE 2 konsepti!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »