Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

HTC'nin 5G'li amiral gemisini bekleyenlere kötü haber!

Samsung, LG, OnePlus, Xiaomi ve diğer birçok akıllı telefon üreticisinin bu yıl ilk hedefleri arasında 5G destekli akıllı telefonlarını kullanıcılar ile buluşturmak geliyor. Tabi, bu konuda yoğun mesai harcayan markalardan birisi de, HTC.

Geçtiğimiz günlerde CES 2019‘da yapılan toplantıda konuşan Qualcomm’un, bu yıl tanıtılacak 5G destekli telefonların sayısının 30’a yakın olduğunu açıkladığını duyurmuştuk. Beklenilenler arasında HTC’nin 5G’li amiral gemisi de yer alıyor.

Qualcomm’dan heyecan verici 5G telefon açıklaması!

Her geçen gün ekonomik anlamda çöken HTC’nin yeni amiral gemi modelinde ne gibi yenilikler sunacağı bilinmezliğini koruyor. Bu büyük bir merak konusu zira, Tayvan’lı üreticinin ayakta kalması için hedeflerini tutturması gerekiyor.

HTC 5G destekli telefon için ikinci yarıyı bekleyecek!

Digitimes tarafından paylaşılan habere göre, şirketin ilk 5G özellikle telefonları 2019’un ikinci yarısından önce tanıtılmayacak. Bu kararın gerekçesi ise oldukça mantıklı; 5G teknolojisi için henüz sektör olgunlaşmış durumda değil.

HTC 5G amiral gemisini bekleyenlere kötü haber!

Tabi, diğer üreticilerin büyük bir kısmı bir ilki gerçekleştirmek için 2019’un ilk yarısında 5G destekli telefonlarını kullanıcılar ile buluşturmayı hedefliyor.

HTC’nin 5G’den beklentileri çok yüksek. Sadece telefonlar ile sınırlı kalmayacak olan şirket, başta artırılmış ve sanal gerçeklik olmak üzere, yapay zeka ve blockchain teknolojilerine önümüzdeki yıllarda çok daha fazla odaklanacak.

The post HTC’nin 5G’li amiral gemisini bekleyenlere kötü haber! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
HTC'nin 5G'li amiral gemisini bekleyenlere kötü haber!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »