Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Huawei Mate 40 için üzücü haber

Visionox, bir süre önce ekran altı kameralı telefonlar için hazır olduğunu belirtmişti. Bununla birlikte Huawei Mate 40 başta olmak üzere birçok yeni akıllı telefon modellerinde ekran altı kamera teknolojisinin kullanılması bekleniyordu. Ancak bu teknoloji ile ilgili Mate 40 için üzücü haber geldi!

Redmi 9A ve Redmi 9C tanıtıldı! İşte fiyatı

Huawei Mate 40 ekran altı kamera teknoloisini barındırmayacak!

Sızıntılara göre Huawei‘nin yaklaşmakta olan Mate 40 modelinde Visionox tarafından geliştirilen ekran altı kamera özelliğinin kullanılması bekleniyordu. Fakat Weibo’da yapılan bir iddiaya göre Mate 40 ekran altı kamera teknolojisini barındırmayacak.

Huawei Mate 40 ekran altı kamera teknoloisini barındırmayacak! - ShiftDelete.Net (2)

Visionox tarafından geliştirilen ekran altı kamera teknolojisi, kullanıcıların artık daha büyük bir ekran deneyimi yaşamasını sağlayacaktı. Mate 40 modelinin bu teknolojiyi barındıran ilk telefonlardan biri olacağı söyleniyordu fakat Weibo’da bir kullanıcı Mate 40’ı gördüğünü ve ekran altı kamera teknolojisini barındırmadığını iddia etti. Şu anda Mate 40 serisinde delikli ekran mı ya da çentikli ekran mı kullanılacağı bilinmiyor.

Beklenen Huawei Mate 40 özellikleri

Cihazın Huawei’nin kendi geliştirdiği işlemcisi olan Kirin 1000‘den güç alması bekleniyor. 2460×1200 çözünürlüğünde 90 Hz yenileme hızına sahip ekran barındırması beklenen cihazın bataryası ve RAM‘i konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. Ayrıca cihazın kamera bölümünde ise 108 Megapiksel çözünürlüğünde ana kamera bulunması bekleniyor.

Mate 40 serisinin 2020 yılının son aylarında tanıtılması bekleniyor. Cihazın fiyatı konusunda da henüz net bir bilgi bulunmuyor. Cihazla ilgili yeni gelişmeler olduğunda sizlerle paylaşıyor olacağız.

The post Huawei Mate 40 için üzücü haber appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Huawei Mate 40 için üzücü haber

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »