Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

İlginç tasarımıyla ASUS ROG Mothership tanıtıldı!

CES 2019 etkinliğine oyuncu bilgisayarları damgasını vurmaya devam ediyor. Samsung ve Acer‘ın haricinde bir başka oyuncu bilgisayarı tanıtan firma ise ASUS oldu. Alışılmışın dışına çıkan tasarım anlayışıyla görenleri kendine hayran bıraktıran Asus ROG Mothership özellikleri ile de ön plana çıkmayı başarıyor.

CES 2019

ASUS ROG Mothership özellikleri neler sunuyor?

Dilediğiniz zaman dizüstü veya masaüstü olarak kullanabileceğiniz Asus ROG Mothership alışılmışın dışındaki tasarımı ile, kullanıcılara bambaşka bir deneyim yaşatmaya geliyor.

43 inçlik devasa oyuncu monitörünü denedik!

Aslında hepsi bir arada bir dizüstü bilgisayar olarak lanse edilen Asus ROG Mothership, 17 inç büyüklüğündeki bir ekrana ev sahipliği yapıyor. CES 2019 dahilinde tanıtılan oyuncu bilgisayarlarına kıyasla ROG Mothership‘in oldukça kalın olduğunu da belirmekte yarar var.

Asus Rog Mothership özellikleri

All-in-one bilgisayarlara bambaşka bir anlam kazandıran ASUS, yeni nesil bilgisayarının en dikkat çeken detayı ise, donanım parçalarının monitörün arkasında bulunuyor olması olarak gösteriliyor.

Böylece, monitör ve klavyeyi birbirinden ayırarak Asus ROG Mothership‘i adeta bir masaüstü bilgisayarmış gibi kullanılabiliyor.

Nvidia’dan laptopları uçuracak RTX hamlesi!

Tüm bunları geride bırakıp söz konusu bilgisayarın teknik özelliklerine bakacak olursak, bizleri 4.78 GHz hızında çalışan 9. nesil Core i9-8950HK işlemci karşılıyor. Bu işlemciye ise 64 GB‘a kadar artırılabilen DDR4 RAM eşlik ediyor.

Bunun haricinde ise, üç adet 512 GB NVMe SDD depolamaya sahip olan yeni nesil oyuncu bilgisayarında Asus, CES 2019 etkinliğinde lanse edilen RTX 2080 Max-Q grafik kartına yer veriyor. Ayrıca, söz konusu bu oyuncu bilgisayarının Max-Q teknolojisine sahip olan RTX 2070 ve 2060’lı versiyonlarının da bulunduğunu özellikle belirtelim.

Asus Rog Mothership özellikleri

Nvidia’nın RTX 20 serisi GPUlarına sahip olan diğer dizüstü bilgisayarlarda olduğu gibi, ROG Mothership‘inde G-Sync desteği ile 144Hz’de çalışan Full HD bir ekrana sahip olduğunu görmekteyiz.

Samsung’dan RTX 2080’li oyuncu bilgisayarı!

Tüm teknik detayları paylaşılan Asus Rog Mothership‘in fiyatı hakkında resmi bir açıklama yapılmadığını da belirtmekte yarar var. CES 2019‘dan en yeni haberleri MediaMarkt sponsorluğunda sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

The post İlginç tasarımıyla ASUS ROG Mothership tanıtıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
İlginç tasarımıyla ASUS ROG Mothership tanıtıldı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »