Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

iOS için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları!

Yeni bir Haftanın iOS Uygulamaları listesi ile karşınızdayız. Bu hafta ise, iOS mobil işletim sistemi tabanlı cihazların uygulama mağazası App Store’da yer alan en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını siz değerli okurlarımız için  bir araya getirdik. İşte, iOS için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları!

Haftanın iOS Uygulamaları – 29 Aralık

iOS için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları!

ShiftDelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için 5 başarılı iOS uygulamasını bir araya getiriyoruz. Bu hafta ise liste konumuzu, iOS için en iyi fotoğraf uygulamaları oluşturuyor.

Not: Haftanın iOS Uygulamaları, hem ücretli hem de ücretsiz uygulamalardan derlenmektedir.

Adobe Photoshop Express

Yazılım devi Adobe‘un geliştirdiği uygulama olan Photoshop Express, bilgisayarlarınızda kullandığınız Photoshop’un mobil hali olarak karşımıza çıkıyor.

iOS için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları

iOS kullanıcıları tarafından da sevilerek kullanılan Photoshop Express, uygulaması sayesinde, fotoğraf ve videolarınızı mobil cihazınız üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz.

Online fotoğraf paylaşımı ve düzenlenmesine de olanak sağlayan Photoshop Express uygulaması sayesinde fotoğraflarınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Fotoğraflarınızın doygunluğunu tonunu, beyaz ve kontrast dengesi gibi birçok profesyonel ayarında yer aldığı bu uygulamayı ayrıca App Store üzerinden ücretsiz olarak da indirebilirsiniz.

:: Adobe Photoshop Express iOS indir!

iOS için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »