Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

iOS için en iyi müzik uygulamaları!

Yeni bir Haftanın iOS Uygulamaları listesi ile karşınızdayız. Bu hafta ise, iOS mobil işletim sistemi tabanlı cihazların uygulama mağazası App Store’da yer alan en iyi müzik uygulamalarını siz değerli okurlarımız için  bir araya getirdik. İşte, iOS için en iyi müzik uygulamaları!

iOS için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları!

Android için en iyi müzik uygulamaları!

iOS için en iyi müzik uygulamaları!

ShiftDelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için 5 başarılı iOS uygulamasını bir araya getiriyoruz. Bu hafta ise liste konumuzu, iOS için en iyi fotoğraf uygulamaları oluşturuyor.

Not: Haftanın iOS Uygulamaları, hem ücretli hem de ücretsiz uygulamalardan derlenmektedir.

Bravo Music Player

Youtube’da yer alan videolar kliplerini, popüler şarkıları ücretsiz olarak dinlemenize olanak sağlayan Bravo Music Play, iOS için en müzik uygulamaları listemizde yerini alıyor.

Arka planda müzik dinlemeye de olanak sağlayan bu uygulama sayesinde, YouTube’daki müzikleri arka planda oynatabiliyorsunuz.

Kısaca bu uygulama sayesinde, YouTube Premium abonelerine sunulan arka planda müzik çalma ve video oynatma özelliğini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Uygulama Ücreti: Ücretsiz

:: Bravo Music Player iOS indir!

iOS için en iyi müzik uygulamaları

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »