Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

İşte ekrana gömülü kamerasıyla Nokia 6.2 özellikleri!

Nokia’nın ekrana gömülü kameraya ev sahipliğini yapacak olan yeni telefonu hakkında yepyeni detaylar gün yüzüne çıkartıldı. Bugün yapılan sızıntıya göre, ekrana gömülü kamera ile gelecek olan Nokia 6.2 özellikleri sızdırıldı!

Samsung yanlışlıkla Galay S10 tasarımını sızdırdı!

İşte ekrana gömülü kamerasıyla Nokia 6.2 özellikleri!

Huawei ve Samsung gibi firmalardan sonra şimdi ise Nokia‘da ekrana gömülü kamera ile karşımıza çıkıyor. Şirkete yakın kaynaklarda aktarılan bilgiler doğrultusunda, yeni Nokia 6.2 modelinin özellikleri ortaya çıkartıldı.

Yapılan sızıntıya göre, Nokia 6.2 (Nokia 6 2019) adıyla piyasaya çıkacak olan cihazın, 6.2 inç büyüklükteki bir ekranın üzerine kurulacağını görmekteyiz. 6.2 inç boyutundaki ekranında ayrıca ekrana gömülü kameraya da yer verecek olan Nokia, yeni orta segment telefonuyla adından söz ettirmeyi hedefliyor.

ekrana gömülü kamera nokia 6.2 özellikleri

Teknik açıdan da orta segment kullanıcılara hitap edecek olan yeni telefonun, Snapdragon 632 işlemcisinden gücünü alacak.

Nokia_Leaks tarafınca sızdırılan bilgiler doğrultusunda, Snapdragon 632 işlemcisine 4 veya 6 GB‘lık bir RAM eşlik edecek. Depolama kısmında ise 64 GB‘lık bir dahili hafızaya yer verecek olan Nokia, söz konusu bu alanı ise microSD ile arttırmamıza olanak sağlayacak.

Tüm bunların haricinde, Zeiss ile ortaklaşa olarak geliştirilecek olan 16 MP’lik çift arka kamera kurulumuna da ev sahipliği yapacak olan telefonda ayrıca gelişmiş bir ses teknoloji de bulunacak.

ekrana gömülü kamera nokia 6.2 özellikleri

Yazılım açısından bakıldığında, yeni telefonun Android One programının bir parçası olduğundan dolayı kutudan Android Pie güncellemesi ile birlikte çıkacak.

Son olarak ise, söz konusu cihaz ilk etapta Çin pazarına giriş yapacak. Daha sonrasında ise Avrupa ve Amerika‘da satışa sunulacak olan telefonun fiyatı hakkında henüz bir bilginin bulunmadığını da özellikle belirtelim.

The post İşte ekrana gömülü kamerasıyla Nokia 6.2 özellikleri! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
İşte ekrana gömülü kamerasıyla Nokia 6.2 özellikleri!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »