Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

İşte, eşi benzeri olmayan Byton M-Byte SUV!

Hatırlarsanız, CES 2018’de resmi tanıtımı yapılan ve geleceğin otomobili olarak adlandırılan Byton için İtalya’nın Milano şehrinde bir tanıtım gerçekleşmişti. Fütüristik konsepti ile büyüleyen otomobil şimdi ise CES 2019‘da son haliyle karşımıza çıktı. İşte, detaylar!

CES 2019

Fütüristik tasarımıyla büyülen Byton M-Byte SUV!

Tasarımı ve sunduğu özellikler ile son derece dikkat çekici olan araç, tam elektrikli bir SUV olarak tanımlanıyor. Aracın her yerinde çok sayıda sensör ve kamera mevcut. Aynalar, kapı kolları, araç içi sistemler ve çok daha fazlası, bu sensörlere bağlı ve hem sürücü hem de yolcu ile inanılmaz bir etkileşim içinde.

520 km menzile sahip olan aracın, göğüs bölümünde 1.25 metre uzunluğunda bir panel yer alıyor. Bu panel, sürücü ve yolcuların sağlık bilgisi, nabız ölçümü, uyku takibi, favori müzikleri, Alexa entegrasyonu, Amazon Music yazılı ve daha pek çok içeriğe sahip.

Byton M-Byte SUV

Tam anlamıyla fütüristik bir araç olan Byton M-Byte SUV daha önceden de açıklandığı gibi 2020 yılında asfalta inecek. 40-45 bin dolarlık fiyat etiketi ile Tesla‘ya rakip olacak olan Byton, oldukça çok konuşulacak bir SUV otomobille karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Şimdilik söz konusu SUV araç ile ilgili tüm bilinenler bunlarla sınırlı. Ancak, yetkililer tarafından yapılan açıklamayla, elektrikli SUV araç ile ilgili detaylı bilgilerin 2019 yılı içerisinde verileceği de müjdelendi.

Bunun haricinde ise fütüristik tasarımıyla ön plana çıkan Byton M-Byte SUV’un ilk etapta Kuzey Amerika ve Avrupa’da 2020 yılında satışa sunulacağını da özellikle belirtelim. Peki, siz bu otomobil hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi hemen aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz.

https://youtu.be/fHZEEbKwveI

The post İşte, eşi benzeri olmayan Byton M-Byte SUV! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
İşte, eşi benzeri olmayan Byton M-Byte SUV!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »