Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Kendinden bilgisayarlı akıllı masa Smart Desk tanıtıldı

Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) Las Vegas’ta son hızıyla devam ediyor. Birçok farkı ürüne ev sahipliği yapan CES 2019 kapsamında dikkat çeken ürünlerden biriside Cemtrex markasının akıllı masası Smart Desk oldu. Bakalım bu akıllı masa bize neler sunuyor?

CES 2019

Cemtrex Smart Desk: dokunmatik ekranları ve güçlü bilgisayarıyla dikkat çeken akıllı masa!

ShiftDelete.Net olarak yerinde takip ettiğimiz CES 2019 kapsamında birçok farklı yeni ürün tanıtılıyor. Hayatı kolaylaştırmak adına en son teknolojinin kullanıldığı ürünler arasında en çok dikkat çekenlerden biriside akıllı masa.

Her şeyin akıllandığı günümüzde Cemtrex firması bilgisayar tutkunlarının hayallerini süsleyecek bir akıllı masa üretmiş. Smart Desk adının verildiği bu ürün son teknolojinin neredeyse her türlüsünü bünyesinde barındırıyor dersek yanılıyor olmayız.

3 adet 24 inç büyüklüğünde dokunmatik ekran ile size hizmet eden Smart Desk, masaya dahili bir klavye, touch pad ve bilgisayarı el hareketlerinizle kontrol etmenize olanak sağlayacak Leap Motion ünitesi mevcut.

Diğer taraftan masa üzerinde Qi kablosuz şarj noktası da yer alırken ayrıca yine masada tarayıcı olarak kullanabileceğiniz bir alanda mevcut. Kablosuz kulaklıklarında unutulmadığı masaya dahil edilen bilgisayar içinse bir canavar diyebiliriz.

8. nesil Intel i7 işlemcinin kullanıldığı masayı 16 veya 32 GB RAM seçeneğiyle alabiliyorsunuz. 256 GB SSD’ye yer verilen bu ilginç bilgisayarlı akıllı masada ayrıca isteğinize göre 1 veya 2 TB HDD yer alıyor. Ekran kartı olarak ise yine sizin isteğinize göre Nvidia GTX 1050 veya GTX 1060 kullanılıyor.

Fiyatlar ise elbette kendisi gibi oldukça uçuk. 4500 dolar ve 5700 dolar fiyat etiketine sahip olan akıllı masa, teknolojiye gönül vermiş kullanıcılarını bekliyor.

The post Kendinden bilgisayarlı akıllı masa Smart Desk tanıtıldı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Kendinden bilgisayarlı akıllı masa Smart Desk tanıtıldı

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »