Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Konsol oyuncularına özel mekanik klavye!

Oyuncu ekipmanlarıyla tanınan bir marka olan GameSir, CES 2019 bünyesinde yepyeni cihazlarını bizlerle buluşturdu. Bu ürünlerden biri olan GameSir VX2 mekanik oyuncu klavyesi dikkatimizi çekmeyi başaran bir ürün oldu. Konsol oyuncularına özel üretilen bu mekanik klavyeye sizler için yakından baktık.

5000 dolarlık oyuncu koltuğu! (VİDEO)

GameSir VX2 ön inceleme

İsterseniz sizleri bu güzel mekanik klavyeyi anlattığımız video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler!

Bu mekanik klavye sahip olduğu özellikler sayesinde PS4, Xbox One, PS3 ve Nintendo Switch oyuncularına keskin bir kontrol deneyimi vaat ediyor. CES 2019 bünyesinde tanıtılan cihaz Nisan ayında 149 dolardan satışa sunulacak.

Şirketin patentli VX AimSwitch tasarımı üzerine inşa edilen VX2, ek olarak Bluetooth desteği sağlıyor. Böylece oyuncular Bluetooth kulaklık ve mikrofonlarını bu cihaz üzerinden kullanabiliyorlar. Konsol oyuncularına özel olan yapısı sayesinde özellikle FPS/Shooter oyunlarında ciddi bir avantaj elde edebiliyorsunuz.

Dünyanın en güvenli telefonu: Pundi XPhone!

Oyuncular TTC RGB kırmızı switch’ler sayesinde düşük tepkime süreleriyle hızlı kontrol sağlayabiliyorlar. GameSir G-Crux uygulaması ile bütünleşik çalışan klavyenin üzerindeki 36 tuş, isteğe bağlı olarak kişiselleştirilebiliyor. Bluetooh’un yanı sıra 2.4 GHz wireless bağlantı desteği de sunuluyor.

PS4 veya Xbox One’nınız için böyle bir kontrolcü almayı düşünür müydünüz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

The post Konsol oyuncularına özel mekanik klavye! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Konsol oyuncularına özel mekanik klavye!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »