Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Las Vegas'ın bilinmeyen yanı!

CES 2020 kapsamında Las Vegas’a gittik ve en yeni teknolojilere yakından baktık. Burada yeni teknolojiler dışında dikkatimiz çeken bir nokta daha oldu; Türk girişimciler. Biz de bu videomuzda Las Vegas’taki girişim fırsatlarını onlardan dinledik.

taksit düştü

Türk girişimciler Las Vegas’ta

Las Vegas’ta mikrofonlarımızı Türklere uzattık ve orada neler yaptıklarını kendilerinden dinledik.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…  

Girişimler için Las Vegas

Girişim dünyasının merkezi San Francisco gibi görünse de Las Vegas da girişimciler için önemli fırsatlara sahip. Videomuzdaki girişimcilerin de anlattığı gibi Silikon Vadisi, doğru girişim ve doğru aşama kısmında girişimcilere geri dönüş sağlıyor.

Las Vegas’ta ise durum biraz daha farklı.

Bunların başında Nevada eyaletinin vergi almaması geliyor. Ayrıca Las Vegas‘ta giderlerin düşük olması da önemli bir faktör. Bu özellikle iyi bir yatırım alana kadar girişimcinin hayatını kolaylaştırıyor. Vegas’ta daha düşük maliyetlerle Amerika pazarına erişim sağlanıyor. Ayrıca kişilerle bağlantı kurmak da Las Vegas’ta biraz daha kolay.

Silikon Vadisi’nde ya da Kaliforniya’nın diğer bölgelerinde daha fazla sermaye olsa bile beklenen aşamaya gelene kadar ilk müşterileri bulmak Las Vegas’ta bulmak çok daha kolay.

The post Las Vegas’ın bilinmeyen yanı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Las Vegas'ın bilinmeyen yanı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »