Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

League of Legends Dünya Şampiyonası için karar geldi

Dünyayı etkisi altına alan corona virüs sonrasında League of Legends Dünya Şampiyonası 2020 kararı duyuruldu. Birçok uluslararası etkinlik ve organizasyon için erteleme ve iptal kararı verilirken şampiyona için verilen karar şaşırttı.

25 Eylül tarihinde başlayacak olan şampiyona, dünyayı etkileyen bir salgının gölgesi altında gerçekleşecek. Ancak sağlık için gerekli olan önlemlerin de alınacağı bildirildi. LoL, e-spor alanında en çok ilgi çeken oyunlardan biri olarak dikkat çekiyor.

Halo Infinite ücretsiz multiplayer ile geliyor

League of Legends Dünya Şampiyonası Çin’de gerçekleşecek

Dünya genelinde yüzlerce milyon dolarlık etkinlikler ve fuarlar için iptal kararı gelirken, e-spor turnuvası için “devam” kararı alındı. Üstelik virüsün ilk olarak görüldüğü ülke Çin’de düzenlenecek olan şampiyona için Riot Games açıklama yaptı. Açıklamada şampiyonanın 25 Eylül ve 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşeceği bildirildi.

League of Legends Dünya Şampiyonası 2020 için yapılan paylaşımda, şampiyonanın Çin’in Şanghay şehrinde olacağı belirtildi. Şampiyona kapsamında alınması gereken bütün önlemlerin alınacağının da sözü verildi.

Şanghay şehrinin seçilmesine sebep olarak da daha kolay yolculuk edilmesi ve etkinlik dünyasının merkezi olarak bu şehrin görülmesi gösterildi. Eleme maçlarında da seyircinin kabul edilmeyeceği ancak finaller için de seyircilerin maça alınabileceği belirtildi. Şimdilik biletler ve seyirci detaylarına dair bilgi bulunmuyor.

League of Legends Dünya Şampiyonası

Şampiyona için virüs önlemleri kapsamında seyirci alınmasa da takımların seyahat etmesi gerektiği ve bunun da virüs kapmaya neden olabileceği konuşulmaya başlandı. Takımların şampiyonaya katılmadan önce COVID – 19 testine girip girmeyecekleri henüz bilinmiyor.

Ayrıca bazı takımların katılmak istemeyebileceği, yeterli sayıda takımın olup olmayacağı da merak konusu. Bununla birlikte Riot Games tarafından 2021’de Çin’in birçok şehrinde ve 2022’de Kuzey Amerika’da bir şampiyona düşünülüyor.

İşte yapılan paylaşım.

https://twitter.com/lolesports/status/1289391739493654529

The post League of Legends Dünya Şampiyonası için karar geldi appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
League of Legends Dünya Şampiyonası için karar geldi

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »