Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

LG'nin bükülebilir ekran teknolojisi görenleri büyüledi!

MediaMarkt‘ın desteğiyle CES haberlerimiz devam ediyor. Her CES fuarında olduğu gibi, dünyanın en iyi panel üreticilerinden biri olan LG inanılmaz bir teknolojiyi daha bizlerle buluşturdu. 65 inçlik, bükülebilir ve yeni nesil ses teknolojisine sahip ekran, müthiş bir sunumla CES 2019’un en çok dikkat çeken ürünlerinden biri olmayı başardı.

LG bükülebilir ekran teknolojisi gömülü hoparlör ile dikkat çekti!

Tanıtılan modellerden en dikkat çekici olanın ismi tam olarak şu şekilde; LG 88 inç 8K Crystal Sound OLED ekran. 3.2.2 ses sistemi tamamen ekranın içerisine gömülmüş durumda. İzleyenler sesin yukarıdan mı, aşağıdan mı, sağdan mı yoksa soldan mı geldiğini kolayca anlayabiliyorlar.

Prototip aşamasında olan bir başka teknoloji olan  LG bükülebilir ekran, bükülebilir özelliğini de kanıtlama amacıyla çiçek heykeli olarak ziyaretçilerin karşısına çıktı. 65 inç 4K OLED ekranlardan oluşan bu çiçek heykeli, teknolojinin kolayca modern sanata dönüşebileceğinin en büyük kanıtı oldu.

LG 8K OLED televizyonlarını tanıttı!

Hatırlarsanız LG geçtiğimiz yıl 88 inç boyutlarındaki 8K TV modelini bizlerle buluşturmuştu. Bu yıl da 65 inçlik bir 8K televizyonla CES 2019’da yer aldılar. LG’nin yeni televizyonları 33 milyondan fazla piksel sayısı, 4K televizyonların 8.3 milyonluk ortalamasına resmen fark atıyor.

Firmanın 65 inç UHD 4K Crystal Motion OLED ekranı ise 3.5 milisaniye tepki süresiyle müthiş bir seyir takibi sağlamayı başarıyor. Böylece aksiyon filmleri ve futbol maçları gibi hızlı programlarda bulanıklığın önüne kolayca geçiliyor.

LG’nin ticari alanında ise 86 inçlik beyaz tahta ekranı bulunuyordu. Bu ekran barındırdığı gelişmiş dokunmatik teknolojisi sayesinde, sunumlar ve belki de okullarda aktif rol oynayacak gibi görünüyor.

The post LG’nin bükülebilir ekran teknolojisi görenleri büyüledi! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
LG'nin bükülebilir ekran teknolojisi görenleri büyüledi!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »