Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

LG'nin büyüleyici katlanabilir televizyonu karşınızda!

CES 2019‘dan en yeni videoları MediaMarkt sponsorluğunda sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu kez, geçtiğimiz gün haberini de paylaştığımız katlanabilir ekran teknolojisi ile gelen LG Signature OLED TV R konuğumuz oluyor.

CES 2019

LG Signature OLED TV R modeline yakından bakın!

65 inçlikbükülebilir ve yeni nesil ses teknolojisine sahip ekran, müthiş bir sunumla CES 2019’un en çok dikkat çeken ürünlerinden biri olmayı başardı. Biz de sizler için bu müthiş teknolojiye yakından bakıyoruz. İyi seyirler!

İpince çerçeveli Asus ZenBook S13 ön inceleme!

Prototip aşamasındaki  LG katlanabilir ekran, bükülebilir özelliğini de kanıtlama amacıyla çiçek heykeli olarak ziyaretçilerin karşısına çıktı. 65 inç 4K OLED ekranlardan oluşan bu çiçek heykeli, teknolojinin kolayca modern sanata dönüşebileceğinin en büyük kanıtı oldu.

LG, mantığa meydan okuyor gibi görünen bir yeniliğe imza atarak sihirli bir şekilde görünüp kaybolabilen bir ekrana sahip dünyanın ilk kıvrılabilen OLED TV’sini tanıttı. Kıvrılabilen LG Signature OLED TV R, kullanıcıları klasik televizyon sınırlarından kurtarıp, kendi kişisel alanlarını belirleme konusunda özgür bırakıyor.

LG SIGNATURE OLED TV R, kullanıcıya 3 farklı görüntüleme seçeneği sunuyor. Kullanıcılar, ‘Tam Görünüm’, ‘Yarı Görünüm’ ve ‘Sıfır Görünüm’ seçeneklerinden birini seçerek ancak OLED teknolojisinin geliştirilmesiyle mümkün olabilen şekillerde televizyon izleyebiliyor.

LG’nin bükülebilir ekran teknolojisi görenleri büyüledi!

Siz de bu teknoloji hakkındaki düşünce ve fikirlerinizi hemen aşağıda, yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

The post LG’nin büyüleyici katlanabilir televizyonu karşınızda! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
LG'nin büyüleyici katlanabilir televizyonu karşınızda!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »