Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Live Listen sayesinde iPhone dinlemek mümkün!

Bildiğiniz üzere, Apple’ın iOS 12 güncellemesi ile birlikte kullanıcılara sunmuş olduğu Live Listen (Canlı Dinle) özelliği ile birlikte, işitme engellilerin telefonlarını kullanarak sesi daha iyi duyabilmelerine olanak sağlıyor.

Fakat bir süredir, Twitter ve Reddit üzerinden birçok kullanıcı tarafından yapılan paylaşım ile birlikte Live Listen özelliğinin amacı dışında kullanılabileceğini gözler önüne serildi. Yapılan paylaşımlarda da görebileceğiniz gibi Live Listen özelliğini ile iPhone dinlemek mümkün. İşte detaylar!

Apple, iPhone için indirim hazırlığında!

Live Listen sayesinde iPhone dinlemek mümkün!

Apple’ın iOS 12 ile birlikte kullanıcılara sunmuş olduğu Live Listen özelliği son dönemlerde amacının dışında da kullanılabileceği ortaya çıktı.

Twitter üzerinden de konuşulan konulardan biri olan Canlı Dinle ile ilgili atılan bir tweet tamına tamına 153 bin beğeni aldı ve 47 binden fazla retweeetlendi.

Bir anda kullanıcıların en çok konuştuğu konular arasında yer bulan iOS 12′nin Canlı Dinle özelliğinin tabiri caizse bir ortam dinleme cihazı olarak da kullanılabileceği ortaya çıktı.

Arnold adlı Twitter kullanıcısının aktarmış olduğu bilgiler doğrultusunda, Canlı Dinle özelliği açık olan iPhone’u dinlemek istediğiniz ortama koyduğunuz zaman, AirPods yardımı ile de ortamdaki sesi rahatlıkla dinleyebilmemizin mümkün olduğunu belirtti.

Tabii, söz konusu bu özelliğin amacının bu olmadığını da belirtelim. Haberin başında da belirtiğimiz gibi, iOS 12 ile birlikte kullanıcılara sunulan Canlı Dinle özelliği sayesinde işime engelliler AirPods‘larını birer işitme cihazı gibi kullanabiliyorlar.

Peki, siz bu durum hakkımda ne düşünüyorsunuz? Düşünceleriniz aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

The post Live Listen sayesinde iPhone dinlemek mümkün! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Live Listen sayesinde iPhone dinlemek mümkün!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »