Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

LTE destekli Garmin Vivoactive 3 Music tanıtıldı!

Sporculara yönelik akıllı saatleri ile tanınan Garmin’in, CES 2019 kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği ürünlerden birisi de, yenilenen Garmin vivoactive 3 Music oldu. Bu akıllı saat ilk olarak geçtiğimiz Haziran ayında satışa sunulmuştu.

Yenilenen modelin en büyük farkı, LTE desteğine sahip olması. Garmin’in 4G LTE bağlantısına sahip ilk akıllı saati ünvanını elde eden bu model, şu anda sadece ABD’nin popüler operatörlerinden Verizon ile çalışacak. LTE destekli Apple Watch ile benzer şekilde saatin internet için herhangi bir telefona ihtiyacı yok.

Casio’nun yeni akıllı saati: WSD-F30 tanıtıldı!

LTE destekli Garmin Vivoactive 3 Music tanıtıldı!

Vivoactive 3 Music ‘in en büyük dezavantajı, arama özelliğine sahip olmaması. Kısa mesaj alıp gönderebildiğiniz saat ile herhangi birini arayamıyorsunuz. Peki, LTE bağlantısı niye var? Garmin’in LTE’yi kullanmasındaki temel amaç LiveTrack.

LiveTrack özelliği ile belirlenen kişilerin konumunuzu canlı olarak görebilmesini sağlayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra egzersiz sırasında rahatsızlandığınızda veya başınıza kötü bir olay geldiğinde, saat üzerindeki butona 5 saniye boyunca basılı tuttuğunuzda daha önceden belirlenen kişilere acil durum uyarısı gönderiliyor.

1.2 inç büyüklüğündeki 240×240 piksel çözünürlük sunan ekranı Gorilla Glass 3 ile korunan saat, 43.1 mm büyüklüğünde ve 13.6 mm kalınlığında. 39 gram ağırlığında olan akıllı saat, Garmin Pay ile mobil ödemeye imkan tanıyor.

İki ay içerisinde satışa sunulması beklenilen saatin fiyatı açıklanmadı. Ancak, bir önceki modelin 300 dolar fiyata sahip olduğunu belirtmek isteriz.

The post LTE destekli Garmin Vivoactive 3 Music tanıtıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
LTE destekli Garmin Vivoactive 3 Music tanıtıldı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »