Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Merak edilen Galaxy S10 modelinden yeni görüntüler!

Galaxy S10 ile ilgili her geçen gün yeni bir detay gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bugün ise Ice Universe tarafınca paylaşılan görsel yaşanılan ile birlikte, Galaxy S10 ile karşımıza çıkacak olan muhtemel tasarım yeniden gözler önüne serildi!

Xiaomi Mi 9 için heyecan verici gelişme!

Merakla beklenilen Galaxy S10 tasarımı yeniden karşımızda!

Son zamanlarda gündemi bir hayli meşgul eden Galaxy S10 haberlerine bir yenisi daha eklendi. Bildiğiniz üzere Samsung, geçtiğimiz haftalarda düzenlemiş olduğu konferans ile birlikte yeni nesil telefonlarında kullanacağı çentikli ekran tasarımlarını lanse etmişti.

Bilindiği üzere, San Francisco’da tanıtılan Infinity-O ekran tasarımı ile karşımıza çıkacak olan Galaxy S10 modellerinde yer alacak kamera kurulumu her modelde farklı olacak. Söz konusu bu durum hakkında önemli bir gelişme yaşandı.

Yaşanılan gelişmeye göre isabetli sızıntılarla tanınan Ice Universe, Galaxy S10’un arka panelini gözler önüne seren bir taslak görseli paylaştı. Samsung’a yakın kaynaklarca elde edilen bilgilere göre hazırlanan taslaklar ile birlikte, standart Galaxy S10 modelinin çift arka kamera kurulumu ile karşımıza çıktığını görmekteyiz.

Ice Universe tarafınca aktarılan bilgilere göre standart S10 modelinin ön panelinde ise daha önceki günlerde gördüğümüz gibi bizleri ekranın içine gömülü çift ön kamera kurulumu karşılayacak.

Tüm bunların haricinde S10 Lite modeli hakkında da bir takım önemli bilgiler paylaşan Universe, paylaşmış olduğu bilgiler doğrultusunda Lite modelin tek ön ve çift arka kameraya sahip olacağını da müjdeledi. Böylece 4 farklı modelinde 4 farklı kamera tasarımı ile lanse edilecek olan Galaxy S10 serisi oldukça iddialı geliyor.

Galaxy S10 tasarımı

Kesinleşen özellikler!

– Ekran: Ekrana gömülü kamera tasarımına imkan tanıyacak olan Infinity -O ekran paneli
– Güvenlik: Ekrandan ultrasonik parmak izi tarayıcı
– Arka Kamera: Üçlü arka kamera kurulumu
– Ön Kamera: Ekrana gömülü çift ön kamera kurulu

Son olarak ise kutudan Android 9.0 Pie güncellemesiyle çıkacak olan Samsung’un yeni amiral gemileri, One UI arayüzle de kullanıcılara bambaşka bir akıllı telefon deneyimi yaşatacak.

Söz konusu telefonlar 25 Şubat‘ta başlayacak olan MWC 2019 etkinliğinde boy gösterecek. Peki siz, Samsung’un yeni ekran tasarımlarını nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz.

The post Merak edilen Galaxy S10 modelinden yeni görüntüler! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Merak edilen Galaxy S10 modelinden yeni görüntüler!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »